Kroú pestúnka odporúčate?

foxyfox
25. nov 2020

Ahojte, ktorú pestúnku odporúčate, s videom alebo stačí bez? Ďakujem 🙂

denden77
25. nov 2020

@foxyfox ja mam bez, Avent.. som spokojna 😊

hanata
25. nov 2020

Truelife V24 - s videom. Super cena a kvalita.

arianna25
25. nov 2020

Tiez mam s videom. Vidim presne ci je to len take mrvenie, alebo uz vstavanie. Lepsie s videom podla mna.

arianna25
25. nov 2020

Trielife tiez

simona92101
25. nov 2020

Mam kameru Xiaomi,napojim na tablet alebo mobil,a mozem ist aj na zahradu.obraz paradny,aj v noci.cena bezkonkurencna 35 e.

nika_m
25. nov 2020

Za mna s videom, mam truelife h32 a pekne vidim, ci sa len hlasno otaca na druhu stranu alebo sa zobudza a treba k nemu ist 🙂

foxyfox
autor
26. nov 2020

@simona92101 ale to musíš mat aplikáciu stále zapnutu však?

saxana000
26. nov 2020

Avent bez videa boli sme spokojni

simona92101
26. nov 2020

@foxyfox aplikaciu mam na pozadi mobilu,otvorim si,a skontrolujem ju,alebo to mam cely cas na obrazovke zapnute,aj s mikrofonom,ak sa zobudi,tak mozem k nej aj hovorit.vyhodou je,ze netreba riesit dosah,mozem byt aj v obchode a kameru zapnut a pozriet co sa deje.(samozrejme,nenechavam ju doma samu 😉) mne to vyhovuje,kedze robim casto v zahrade,telefon polozim hocikde.takisto sa moze viacero ludi pripojit k aplikacii,co je fajn. Zvuk perfektny,nic nechrci,obraz aj v noci tip top.ja som maxim.spokojna

ivi1808
26. nov 2020

@simona92101 a nevybija to velmi baterku na mobile?

alexandra2468
26. nov 2020

@foxyfox my sme mali prvych par mesiacov vysielacky avent, cize bez videa. Skvela vec, skvela citlivost.
No ked sa mala zacala uz pohybovat, tj sadat/stavat/lozit v noci, tak sme kupili pestunku s videom, no uz sme skusili dve a nie lacne a stale nie sme spokojni 🤷🏻‍♀️ Momentalne mame motorolu mbp 485, ale nie je dost citliva podla mna. Vobec tam nepocut, ked sa mala zobudi a zacne vyliezat z postele (avent vysielacka zachytila aj pretocenie sa, alebo mrvenie). Takze vobec to nezaregistrujem, ak sa nepozeram neustale na obraz 🤦🏻‍♀️

simona92101
26. nov 2020

@ivi1808 neviem ako na inych typoch,ale mne to zere minimum.preto to mam aj na tablete nainstalovane,a tam mam kralovsky obraz 😃mne to odporucila kamaratka,ta uz ma deti vacsie,obcas k nim chodi pani strazit deti,a takto si ju kontroluje z prace,kameru ma vo viacero izbach,len si v aplikacii preklikava miestnosti.alebo ked deti pridu zo skoly domov,tak ich skontroluje 😃

hanata
26. nov 2020

@alexandra2468 Ta truelife v24 na toto uplne staci. Je to paradne.

foxyfox
autor
26. nov 2020

Ja mam kameru s detekciou pohybu a zvuku (kvôli dedkovi čo s nami býva, aby sme vedeli či je ok kým sme boli v práci obaja) . Ale to mi nezachyti nič. A náš malý dá budí tak ze len tak nahlas dýcha a vzdycha. Preto potrebujem niečo citlive. Na druhej strane, nehlási vám citlivá pestúnka napríklad dážď čo vonku klepe ma parapetu?

foxyfox
autor
26. nov 2020

Ja veľmi nechcem aby mi vkuse bežala appka v mobile ale zas možnosť sa pripojiť aj mobilom by bola fajn. Presne pre prípady keď som v záhrade a tak

arianna25
8. dec 2020

@foxyfox ano presne, mame tiez kameru v detskej a v mobile appku, takze pekny obraz, vyjde to lacnejsie nez pestunka, ale to len obcas vyuzijem ked vencim psika okolo domu tak mam vacsi dosah. Ale ta pestunka je prakticka presne v tom, ze mam vysielacku s obrazom zapnutu pokym drobec spi, mam ju pri sebe, stave vidim a pocujem vsetko. Na svore mi dosiahne signal vsade, ale uz par metrov za brankou vyuzijem tu kameru s appkou.