Koľko vás vyšla výbava pre ročné dieťa na jeseň - zimu?

irsina83
7. sep 2011

Maminky chcem si urobit taky prehlad, ze kolko Vas stal Vas drobcek ked ste mu kupovali komplet oblecenie na jesen - zimu. Moja mala ma 16 mesiacov a uz mam povyberane veci a preto chcem vediet ci je to akurat alebo moc...co sa tyka sumy... lebo ja musim kupovat nove kedze nemam po kom mat a cez bazarik nekupujem lebo sa chcem vyhnut problemom, ktore sa stavaju pri takom predaji... Velmi pekne dakujem. jasne ze mala aj dostava oblecenie ale to su ,take veci ako teplaciky a pod.... ale teaz idem kupovat, overal, bodynka, riflicky, pancusky, ponozticky, bundicku, capicky, rukavicky, svettiky, mikinky...vsak to poznate...

nice202
7. sep 2011

tak podla mna aj viac ako 200 eur za vsetko co tu pises, das urcite... bunda nova mozno 30€, topanky 30€. svetre, mikiny, oteplovacky, zateplene nohavice a pod....ja kupujem aj z bazaru az mmb, lebo by som sa nedoplatila...ziadne zle skusenosti som nemala.

ajca123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gubcikova
8. sep 2011

kúp v tescu ked sú výpredaje a ušetríš.ja budem musieť teraz tiež kupovať veci.ked mala 14mes.tak sme veci po dostávali.teraz bude mať v zime 26mes tak budem kupovať a snažím sa ešte pozháňať po známych ktoré majú tak 4 ročné dievčence.

kvojtanikova
8. sep 2011

tak si to skusme zratat:
Overal 15E, nahradna bunda 12E, 3ks body s dlhym 9E, 3ks body s kratkym 9E, rifle 2ks 15E, oteplovacky 10E, pancusky 4ks 12E, ponozky 4ks 8E, set ciapka+sal +rukavice 10E, svetrik 7E, 2ks mikina 15E, topanky 25E (ceny pisem orientacne, cenova hladina Tesco, Lidl (pancuchy, ponozky, mikiny), vypredaje u H&M...) Takze spolu mi to vychadza: 147E.
Mozno sa to da aj lacnejsie, clovek obcas natrafi na fajn vypredaje, a zase obcas su aj kusky za strasne ceny ktorym ale mamicka neodola lebo su kraaasne.

dusika11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vejinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronique_1
8. sep 2011

Ja som kupovala nove tak do 9 mesiacov, potom burzy alebo cez net. same dobre skusenosti. Ak chces kvalitne znacky, vela na tom usetris. Ked sa bojis kupy cez net, na burze si osobne pozries

jasminet
8. sep 2011

ja kupujem vo vypredajoch na dalsi rok. takto som nakupila tricka v hodnote cca 40€ za mozno 15€, kratasky po 1,5€ v teranove atd atd...
zimnu bundu som malej na mmb kupila za asi 7€, uplne ako nova, neposkodena a mam pocit ze vynosi este tento rok... ja sa teda bazarov nebojim, len treba citat hodnotenia. naozaj sa tam daju zohnat krasne kusky za smiesne ceny.
ale samozrejme ze neodolam ani novym znackovym veciam, tam asi miniem vsetko co som na ostatnom usetrila 😀 😀 😀

a kolko ma to vyslo na jesen zimu pre 1,5 rocne dievca - asi do 100 - 120€ - oteplovaky, bunda, overal, ciapky, rukavice, ponozky, pancuchy, bodina, cizmy, snehule, svetre, rolaky, nohavice 3x, kabat, saty...

luciferova
8. sep 2011

moje nervy, to je otazka, ved kazdy kolko moze, nie? 😅 a asi sa nemoze porovnat zimna bunda z polska s bundou zo specializovaneho sportoveho obchodu 😅 takze kazdy podla vlastnej penazenky....

estterka
8. sep 2011

pripajam sa k nazoru,ze kazdy minie tolko,kolko moze..ked mam menej penazi,nakupim aj za menej na celu zimu oblecko.

sampo
8. sep 2011

no rataj teda s peknou sumickou, ak musis kupovat vsetko nove. ja som tiez zo zaciatku kupovala nove, ale nahodou na bazaroch su super vecicky za ovela lepsie ceny a aspon mi to potom nie je tak luto, ked sa to znici 😉 neodolam ani novym veciam, pravdaze, ale si rozmyslim, ci dam za bundu 30 euro alebo 10 🙂 nove vzdy kupujeme iba topanky, lebo kupit na uzku nohu nie je take lahke 😖

vivusika
8. sep 2011

ja kupujem nové veci najviac vtedy, keď sú výpredaje. Inak takmer všetko cez net z rôznych bazárikov /najmä mmb/ a som maximálne spokojná - pekné značkové veci za super peniaz 🙂 Mňa teraz vyšlo jesenné a zimné oblečenie a obutie pre 2.5 ročného syna 150€ a pre 8 ročnú dcéru 230€ 😝

anjelicek26
8. sep 2011

Tipujem tak 300€/dieta, vsak len zimne topanky su 65€ a treba mat dvoje, ak by boli mokre 🙄 Overal malemu som uz pozerala, zatial som nic presvedciveho nenasla, netusim, co nas bude stat, dcerke je vsetko z minuleho roku este dobre. Dokupime obom nejake zateplene nohavice, nic ineho tu v anglicku riesit nemusim, nejake svetriky, pancusky, ciapky, rukavice, to treba vzdy. Inak normalne pre Maxa dalsiu velkost, ak porastie, to u neho nikdy neviem, ci o cislo alebo aj viac, zatial vyzera byt taky spunt a do zimy pojdeme len velkost 80-ku... väcsie nema vyznam kupovat, lebo sa v tom utopi... ved v H&M zimnej bunde co sme mu kupili - velkost 74 - sa este uplne straca.

cmulinko
8. sep 2011

ja na dcerku kupujem 90% veci z druhej ruky...tu na konikovi.Ma aj nove veci,ale to som kupovala bud ako mega akcie,alebo to dostala mala ako darcek.Momentalne mam nakupene asi do cisla 80 komplet vsetko a do cisla 92 zopar kuskov....Zatial som zaplatila cez konika cca 70 eur za veci.....nemienim to uz robit tak ako pri chlapcoch....maju 4 velke krabice siat od 0 do 2 rokov a veru tazko by sa mi to ratalo kolko je v tych krabiciach eur....ale manzel si mysli,ze by sme za tie peniaze co su v tych krabiciach mohli kupit nejake male ojazdene auto 😅

zdenush88
8. sep 2011

Fakt je to o tom, ako si nájdeš.... ja už tiež kupujem dosť do predu, veeeeľmi často z bazáriku tu na MK, hlavne značky ku ktorým sa ja normálne nedostanem, keďže tesco je na každom kroku, ale napr. next ani neviem kde je... 😉 aj ked teraz som objavila čaro nakupovania zo zahraničných stránok týchto značiek, takže pár kúskov už mám aj z tade... 😉 nerobí mi problem kupovat na bazaroch, zatial mam len dobru skusenost, vecicky mi prisli pekne a za smiesny peniaz... 😉

veronicka1901
8. sep 2011

Ja som zatial kupovala len malinke veci - 56 az 62 odtialto z MK a som maximalne spokojna, na doma nam to uplne vystaci, este kupim par novych veciciek do poradne a je to. Tiez mi to pride byt luto ( a ani na to nemam), hlavne pre mensie dietatko, ktore rychlo rastie, vrazit taku sumu len do oblecenia, s bazarikmi maxi spokojnost, este sa mi nestalo, ze by nieco neprislo. A kocik aj vajicko mame z mimibazaru, tiez uplna spokojnost 🙂.

ajca123
8. sep 2011

Moji krpati dedia po sebe, ale komu musim kupovat tento rok je moj najstarsi. Oteplovacky uz mam za 25€, musime kupit topanky,čiapky,nahradnu budnu a ta co sa mi paci stoji 40€.
A aj pre Fifu treba kupit zimne topanky, no tento rok bude zahul, a zajtra si idem pre zappa xtra uz sa tesim
A musim jim spravit poriadok v satniku 🙂 a kupit jim skrine do satnika to tiez bude cena pocitam okolo 150€

jana776
8. sep 2011

ja kupujem uz len cez internetove bazary, kupovala som toho kooopec a nemam ani jednu zlu skusenost. Nakupy na tuto jesen + zima nas vysli asi na 50eur. Topanky este nemame, ale tie kupujem zasadne nove a dobre, takze tie budu asi drahsie ako vsetko oblecenie spolu. 200 Eur a viac by som za oblecenie pre malu nedala, aj ked mozem, tie pouzivane veci pre take male deti su uplne zachovale a za rozumne ceny.

etuska
8. sep 2011

osobne kupujem vacsinu veci v bazaroch,na e-bay-i a v sekacoch.akurat na kvalitne topanky si potrpim-ale aj to hladam v akciach.tiez som este nemala negativnu skusenost.radsej peniaze investujem do kvalitneho jedla,alebo na plavaren,kruzky ako za oblecko.aj kvalitne sa da kupit lacno 😉

kika87
18. dec 2012

ahojte, potrebujem sa čím skôr zbaviť vecičiek, budeme sa sťahovať, kludne si môžte vybrať čokolvek a určit si ceny 🙂)) kuk do môjho bazárika 🙂