Koľko oblečenia majú vaše dvojročné deti?

29. okt 2020

Ahojte, prosím, koľko majú Vaše 1-2 ročné deti tričiek, mikín, teplákov, nohavíc... ponožiek?
Ja mám pocit, že neustále len periem, suším, že by malý potreboval mať aspoň 20 tričiek a 20 teplákov... ďakujem

deti95060810
29. okt 2020

véééééľa.... Dieťa sa prezliekalo aj 3-4 krát denne...
Takže teplákov aj 6-8ks....to isté tričká min. 8 ks
čo nedonosilo jedno dieťa, bolo pre ďalšie....😉

anjelicek26
29. okt 2020

Tak mat 12 kusov nohavic a aspon 20 triciek beriem ako uplne minimum. Moji mali a maju v kazdom veku podstatne viac. Periem raz za styri tyzdne (kazdy vikend ine dieta). Neukamenujte ma, je to funkcna strategia 😂

hori
29. okt 2020

mozno 20 nie, ale 10-15 kusov z kazdeho ano... ak teda nechces casto prat...

ivangeline
29. okt 2020

Veľa. Nevyužíva všetko. Tepláčiky asi aj 10 a 2x rifle, tričká s dlhým a krátkym asi 30ks, ponožky na každý deň a plus niečo navyše, a pyžamá asi 4 či 5. Kebyže chodíme vonku, tiež všetko periem. 😭 Teraz to robím tak, že na dlhé body má tričko s krátkym a len to mením, keď sa zaspini. 😁 Mikiny má 4 a svetre 2. Estelen bude mať 2 roky a myslím, že veľa z veci mu bude dlhšie dobre. Plus má asi 4 ci 5 pancuch. 😁

autor
29. okt 2020

ďakujem, môj má necelé 2 roky. Tričiek má 12, 2 mikiny, 3 svetre, 8 teplákov, 2 nohavice, 2 rifle. Stále počúvam, ako má "veľa" oblečenia... no stále sa niečím obleje, úfúľa... nestíham to prať...

nana8989
29. okt 2020

No tak moja princezná bude mať 2 roky a ma viac oblečenia ako ja s mužom dokopy. Nosí veľkosť 86 a odkedy sa narodila mam na povale 8 veľkých krabíc na sťahovanie plných jej veci 😂 sebe som nič nekúpila už ani nepamatam, ale pre ňu stále niečo 😂 dúfam, že keď raz bude druhé tak to bude tiež dievča, lebo inak ma muž zabije 😜

bagre
29. okt 2020

Mala som viac, niečo po starších deťoch ešte a niečo som dokúpila - 20 kusov asi nemal vtedy ale bolo toho dosť - nemusela som sa stresovať. Teraz má hádam aj 20 teplákov - ostalo z leta, mal na dnu a iné na von + vedela som že budeme odplienkovávať. Teraz má 3

trinneo
29. okt 2020

Vela vela vela... Dcérka ma 2roky. Pred pisanim som isla spocitat teplaky-min 20kusov mam v skrini, min 20kuosv body a triciek s dlhym rukavom, nieco je v kosi na pranie, to som neratala... a tolko mala aj s krátkym rukávom... Pyzam asi desat kusov... A periem raz za tyzden alebo 2tyzdne,ked sa nakopi jej oblečenie. Ale nekupovala som jej to vsetko, nieco sme podedili a dostali... Dufam ze vyuzijeme aj pri druhom

leeshka
29. okt 2020

2 roky a 2m - 6x teplaky, 2x teplaky "na doma", 1x rifle (ktore este ani nemal), 6x tricko s dlhym rukavom, 4x mikina, 2x sveter
Periem 1x v tyzdni 😕

bsp39
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
23nika93
29. okt 2020

Veľa veľa... Mala som po dcére aj som dostala niečo som kúpila ešte keď bolo treba nejdem to ani rátať lebo je toho ozaj moc každá z dcér ma plnú veľkú šatníkovu skriňu robenu na mieru vo svojej izbe