Koľko balíkov jednorázových plienok potrebujem na začiatok?

anez9
28. okt 2013

Koľko balení si treba kúpiť na začiatok a z ktorých veľkostí? Keď sa oťukáme plánujem látkovať, len spočiatku by som chcela používať jendorázovky počas dňa aj noci, neskôr len na noc a časom ich úplne vyradiť. Už mám po jednom balení z pampers premium care veľk. 1 a veľk. 2. ešte uvažujem nad kúpou jedného balenia veľk. 2 a veľk. 3 a potom uvidím, ako to pôjde.

zita19
28. okt 2013

Ked chces latkovat viac Ti na zaciatok netreba. Investuj radsej do latkoviek, ked budes potrebovat jednorazove kupis.

henikav
28. okt 2013

1 balik newborn ti uplne staci na zaciatok a potom dokupis co budes potrebovat

anez9
autor
28. okt 2013

Našla som stránku http://www.skvelynakup.sk/www-skvelynakup-sk/es... kde sa dajú kúpiť v dobrej cene + majúcelkom v pohode poštovné, ale pre jeden balík sa mi to neoplatí, preto uvažujem, že by som odtiaľ vzala tie 2ky a 3ky

aadulik2110
28. okt 2013

@anez9 ahoj, môj malý mal pôrodnú váhu 4050g a 1 som ani nekupovala.... dokonca tie 2 plienky, čo boli v baby boxe, čo sa dostáva v pôrodnici mu boli malé takže som ich podarovala. Ja som vedela, že budem mať veľké bábo a tak som kupovala hneď č. 2 mala som asi 3 balíky doma a potom postupne ako bola akcia na plienky som dokupovala. Netreba kupovať viaceré veľkosti - tie 1. a 2. stačia.... veď 2 sú až do 6kg a tie som používala až do skoro konca 3 mesiaca a keď plánuješ látkovať... tak ti postačí fakt to, čo už máš kúpené 🙂

zita19
28. okt 2013

Kedy rodis? Skus pockat na nejaku akciu. Ja som pred tyzdnom kupila newborn 72 kuson do 10 eur v Bille

anez9
autor
28. okt 2013

môj drobec mal 18.10 2935 gramov. prvý termín som mala minulí piatok, ďalší mám tento piatok. čože, zas mali akciu, minulí týždeň som si to neodsledovala ☹

senta_sofia
28. okt 2013

zavisi aj od porodnej vahy, ja som jednotky vobec nekupovala,dvojky nam vydrzali tak do dvoch mesiacov, pocitaj tych 10 plienok na den zo zaciatku

dejka77
28. okt 2013

Jednotky ti vela netreba, velmi rychlo prejdes na dvojky. Fakt to zavisi od porodnej vahy. Ved ked budes potrebovat tak dokupis. Radsej nekupuj prilis vela kedze planujes dat latkove.

anez9
autor
29. okt 2013

Ďakujem za rady 😉

anjelicek26
29. okt 2013

@anez9 - no my sme dvojok minuli cez desat balikov, mal kakal do kazdej jednej plienky alias desat krat denne 😀 Zariadis sa podla dietatka, inak trojky sme naopak mali kratko, uz kupujeme stvorky..

anez9
autor
29. okt 2013

@anjelicek26 preto chcem spočiatku jednorázovky, obávam sa toho kakania 😀 a 1 uz nebudem kupovat, nad 2kami a 3kami uvazujem, nech to nemusim riešiť keď ho tu už budem mať 🙂