Kedy ste začali nakupovať výbavičku?

24. sep 2023

Ahojte baby, kedy ste prosím začali reálne nakupovať veci pre bábätko? Resp. odkedy ste si robili nejaké zoznamy a tak? Ja som totiž ten typ, že radšej so všetkým čakám asi až do toho 20 tt a po... ale rodina a kamošky do mňa občas zabrdnú, že čo si všetko nechávam na poslednú chvíľu a pod.. tak ja neviem, som divná? :D Kedy ste prosím začali vy? Aj robiť zoznamy a aj nakupovať? Ďakujem vám 🙂

diaalex
24. sep 2023

Nakupovať som začala až v 7m, dovtedy nič 🤷🏻‍♀️

mariaben
24. sep 2023

Od 7. mesiaca

thereisabear
24. sep 2023

Tak realisticky to napíšem, začala som vtedy, keď by bábätko malo šancu prežiť, ak by sa narodilo. Ale veci vo výhľade som mala už predtým.

rebrambora
24. sep 2023

Pri prvych dvojickach den pred terminom a teraz mam termin 06.10. a nemam absolutne nic.

x_mery_x
24. sep 2023

Zatial neriesim, asi az posledny mesiac, pri prvom som si vsetko nachystala dva tyzdne pred porodom :D

terry658
24. sep 2023

V 32.tyzdni začali baby s mojim termínom rodiť tak ma to vyľakalo. Ale všetko som mala pokupené až v 36.tt.

vkatush
24. sep 2023

Kočík sme kúpili tuším v 24tt. Deň na to, som skončila v nemocnici, kde zastavovali potrat/pôrod. Vôbec ma to nezastavilo, nevystrašilo (v zmysle tej povery, že nemáš skoro kupovať, lebo sa niečo stane).
Keď ma pustili domov, pn, pomaly zákaz vychádzania, kľudový režim. Kuriér bol u nás každý druhý deň 😂 takže tak, cca od 5-6m (ale z časti aj preto, že dovtedy sme nevedeli pohlavie, malý sa odmietal otočiť na každom jednom sone).