Kedy ste si kúpili niečo pre prvé bábätko?

2. nov 2020

Čaute baby.. V máji čakáme naše prvé bábätko.. A chcem sa spýtať ze kedy ste si kúpili prvú nejakú vecičku alebo niečo pre mimco? Na vianoce myslíte že je ešte skoro? Ja sa už neviem dočkať kedy budem kupovať tie mini vecičky 🥰🥰

barb06
2. nov 2020

ja som kupovala prvé modré dupačky 12.1. keď mi doktor potvrdil, že to bude chlapec, termín som mala 27.5.

klarissa25
2. nov 2020

od poradne kde mi dr potvrdila že srdiečko bije som vždy čosi kupila 🙂

cookie29
2. nov 2020

ja mam tiez majovca doma. A kupovat som zacala cca v januari... predtym som pozerala, informovala sa, ale nakupy skutocne az koncom januara. Uz bol aj priblizny odhad na vahu.

zuzka251
2. nov 2020

3 mes pred porodom som zacala pozerat kocik a oblecenie, kupovat asi o mesiac neskor

deti95060810
2. nov 2020

ja som kúpila dva týždne pred narodením... moja mama - pre moje dieťa, kúpila dupačky dva mesiace pred narodením.... netreba to preháňať...😉

ayanamirei
2. nov 2020

ja som kupila hned ako sa mi nieco zapacilo a bolo mi uplne sumak, ze to je v 10tt 😀

zuzikak
2. nov 2020

cca v 4. mesiaci tehotenstva zopar univerzalnych malickosti, co som nevedela odolat. Velke veci ako kocik, postielka, plienky sme riesili az v nejakom 7 mesiaci. Skor nie.

alica_matejka
2. nov 2020

hned ako som dostala od doktora knizku som si prve body (samozrejme biele) kupila 🙂

birika
2. nov 2020

cestou od lekara s tehotenskou knizkou v taske 🙂 postielku a odtane vecicky az v 6. mesiaci a kocik az ked sa narodila dcerka. po kazdej poradni kusok oblecka

dzejsik
2. nov 2020

ja niekedy okolo 7 mesiaca a moja mamka a starká hneď ako som im povedala, že bude chlapec

eskop
2. nov 2020

Ja som uz v 20tom tyzdni a po najblizsiej poradni ked budeme vediet pohlavie tak nejake oblecenie a doplnky ale postielka a kocik okolo vianoc zacneme.. lebo si myslim, ze uz v 8om mesiaci sa tarat po obchodoch moc nebudem 😃

siska53
2. nov 2020

Ja som.cakala v marci a prve nieco som.kuoila v oktobri.

mamka1984
2. nov 2020

Chápem, tiež som sa v prvom trimestri nevedela dočkať. Veď keď Ti to spraví radosť, kľudne si začni písať zoznam a výbavičku postupne kupuj.

petka_3
2. nov 2020

Ak sa mi niečo zapáči, tak kúpim hocikedy. Urob si radosť. 🙂

noami12
2. nov 2020

Ja som teraz v 5 mesiaci a kupovať ešte neplánujem, iba zatiaľ si spisujem a začnem keď budem vedieť pohlavie 😊

nela6
2. nov 2020

ja som mala termin 2.5, prvú vec som kupila, ked mi v 14tt povedali pohlavie ☺️

zuzanka.zuzu
2. nov 2020

toto som nejako extra neprežívala, 3.-5.mesiac som začala zisťovať približne ceny - napr. pepco 7€ je veľa, lindex 12€ je výpredaj 😀 končím 7.mes. a mám dom akurát fľašu čo posielali zadarmo 🙈 kupovať začnem mesiac pred pôrodom (nie som poverčivá, proste skôr sa mi nedá/nechce)

andreatytler
3. nov 2020

Tiez som sa nevedela docka ale bola som poverciva a zacala som az niekedy v 7 mesiaci.

malinoismum
3. nov 2020

Tes sa a Kupuj 🙂 a dajte si na seba pozor 🙂)))

nela6
3. nov 2020

@zuzanka.zuzu ja som chcela zacat citat o dojceni mesiac pred porodom, plus balit do porodnice.... prvy den 9m sa maly ale narodil 😄

nela6
3. nov 2020

@zuzanka.zuzu ja som napr kupovala. priebezne, lebo ked boli pancuchy vo vypredaji za 25c,nemala som na co cakat 😄😄😄 popripade ponozky, doteraz nelutujem a robím to takto ☺️

zuzanka.zuzu
3. nov 2020

@nela6 jasne, v pohode, každej ako vyhovuje 🙂 ja taká nie som, napr. vôbec nechápem tie zásoby plienok lebo "rýýýchlo akcia"... s prepáčením ani zásoby vložiek som si doma nerobila. proste keď sa minie, tak pôjdem kúpiť (ak bude v akcii tak sa poteším, ale obvykle ak je v akcii tak sa neteším lebo už sú vypredané a musím aj tak do iného obchodu 😀 )

lentilkaxxx
8. nov 2020

Len pre radosť v deň veľkého ultrazvuku v 12+0. Potom len párkrát nejakú blbostičku. Kočík som nečakane kúpila 29.2., čo bola polovica štvrtého mesiaca. Týždeň som si nadávala, že som mohla počkať. O týždeň a pol zatvorili na 3 mesiace všetky obchody a ja som bola rada, že je kočík doma. Nikto vtedy netušil,ako dlho bude všetko zatvorené. Keď sa v polovici júna otvorili obchody, rýchlo som dokupila ostatné. TP v polovici augusta

cookie29
8. nov 2020

@zuzanka.zuzu no ja rozmýšľam že zásobu plienok urobím lebo to je celkom slušná položka. Akože vecicky kúpim aj z druhej ruky a podobne ale plienky nie. A občas bývajú aj za -70%

lenka1993
8. nov 2020

V štvrtom mesiaci kočík a postieľku 😂. A potom postupne stále niečo čo sa mi páčilo. V siedmom mesiaci som mama všetko 😀