Kedy je ideálne začať kupovať výbavičku pre bábätko?

8. feb 2024

Ahojte, som prvorodicka vsetko je pre mna uplne nove, takze sa v tom hladam a snazim zorientovat co vlasne vsetko treba a co nie , som uz v 21tt, a okrem pár bodyciek nemam este vôbec nic.
Kedy je idealne zacat nakupovat? Vobec netusim..aj mi pride ze mam este kopec casu ale zas nechcem si to nechavat na poslednu chvilu.
Kedy ste zhruba kupovali kocik,autosedacku, postielku, pripadne chystali izbicku pre bábatko?

petronellla87
8. feb 2024

Až keď som nastúpila na MD, myslím že to je nejaký 34tt. Dnes všetko objednas z netu a o dva dni máš doma tak som sa neponahlala🙂

lujzadanska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nairia
8. feb 2024

kocik aj postielku som kupovala dost skoro (4-5m), ale nasla som dobre ponuky a tak som bola rada, ze to mam z krku.
oblecko som podedila, ale kompletizovala som to nejako 6/7m.
v podstate mas cas, ale len taka dobra rada- nenechavaj si to na poslednu chvilu, moze sa zomliet cokolvek a uz ten posledny mesiac mozes byt unavena, aj nevies, kedy porodis a tak. ja som s nastupom na MD uz mala vsetko prichystane.
izbicku sme nechystali, mala spala s nami az do 1,5r, takze to sme neriesili. autosedacku by som odporucala kupit co najblizsie k TP, nech ti zbytocne doma nestoji a "nebezi" ti zivotnost.

angeli121212
8. feb 2024

Ja som kupovala priebežne od nejakeho začiatku druhého trimestra a keď som už bol v siedmom osmom mesiaci už som mala viac menej všetko aj som bola rada lebo napr matrac som chcela nechať kus vyvetrať aj postieľku, ďalej som prala a žehlila všetky detské vecičky a kedže som nejak nevladala už bola som rada, že to nemusim robiť na rýchlo a ďalšia vec ja som si ozaj všetko od body po postielku a plienky vyberala rozmýšľala nad tým a teda som bola rada, že na to mám dosť času

wishes
8. feb 2024

ja som zacala cca od 5-6 mesiaca a to kvoli tomu, ze som chcela niektore veci z druhej ruky, tak som cakala, kedy vybehne vyhodny inzerat 🙂 ak chces vsetko nove, tak staci ti neskor kupovat 🙂

00momo
8. feb 2024

Od cca 3-4 mesiaca čo .i prišlo do oka a vajíčko postieľku s kočíkom 6- 7 m tt

urshullita6541
5. máj 2024

Ja som začala v 5tom mesiaci, to mali na baby-merci perfektnú akciu na venicci upline a tak som neváhala... potom som zháňala postieľku a asi do 8. mesiaca som mala všetko pripravené...ja som nezdedila nič, takže pekne všetko som si poctivo zabezpečila sama :D .... ale ja som si to užívala