Kde zoženiem pekný set posteľného prádla do postieľky?

cuculik1
3. aug 2013

Snažím na internete niečo nájsť, ale z toho, čo ponúka väčšina našich obchodov nie som nadšená. Kvalita tiež nie je nič moc a všade samá ovečka , dinosaurus a gýčový macko. Mám na mysli naozaj niečo výnimočné. Tie poľské obliečky, ktoré ponúka náš trh sa mi naozaj nepáčia.... na druhej strane som si vedomá, že sa dá nakupovať aj zo zahraničia, no zase dať 100 € za posteľné prádlo je veľa.....máte nejaké tipy, skúsenosti? Rada privítam. 🙂

henikav
3. aug 2013

pozri na amazon.com, su krasne, ale cenovo neviem ci pod 100 eur, skor nad

sissy27
3. aug 2013

@cuculik1 ušiť si podľa seba 😉 alebo kúpiť látku podľa svojho vkusu a dať si ušiť krajčírke 😉

skeptik
3. aug 2013

@cuculik1 tak to je dost nemozne - kvalitne a pekne postelne pradlo bude vzdy nad 100 eur. Pozri si napriklad sterntaler - to je este take lacnejsie http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss_2?__mk_de...

A potom jacadi http://www.jacadi.de/VAD/bettwasche/r:3:1:6:3:9...

Osobne sa mi viac paci jacadi, lebo je take velmi jemne na kozu a moze sa to aj 100x vyprat a furt to vyzera tak isto.

Ale ze 100 eur, to zabudni.

skeptik
3. aug 2013

@sissy27 len kvalitna latka ju bude stat 100 eur a to este ju musi zohnat, tieto latky sa vacsinou tkaju pre firmy presne na objednavku

cuculik1
autor
3. aug 2013

@skeptik krasne, hlavne to jacadi, ale ceny sa naozaj splhaju nad 100 €

mmisenka
3. aug 2013

@cuculik1 krasne postelne maju znacky vertbaudet, mamas&papas, lollipop lane, len tam je problem s velkostami 😒

cuculik1
autor
3. aug 2013

@mmisenka niektore som uz pozerala, len tam je napr. Problem, ze nerobia klasicku obliecku aj na perinku, ale len taku deku...

sissy27
3. aug 2013

@skeptik mno tak treba byť trošku realista a poľaviť zo svojich nárokov - buď na cenu alebo na kvalitu, alebo teda možno sa podarí natrafiť na presne to čo chcem v nejakom bazári...
pre mňa osobne je to celé zbytočnosť takýto set, ja som nechutne praktický človek 😅

snazilkake
6. aug 2013

@cuculik1 ahoj..

aj ja som v ocakavani babatiek a kupila som si pradlo do detskej postielky v kamennom obchode predeti, ktora ma web shop na adrese: www.predeti.sk....

supravicka (paplon do postielky obliecka+vankus obliecka + plachta do postielky + baldachyn +hniezdo vratane vyplne) ma vyslo na 47 eur..maju pre chlapcov..ladene do modra ...pre dievcataka ladene do ruzova...

kvalitou sa vyrovna pradielko tym 100 eurovym kolekciam...pozri web shop, mozno si nieco vyberies...hoci na webe su fotky vyrobkov dost male, v skutocnosti je pradielko krasne a vyzera velmi kvalitne...

v kamennej predajni v BB maju aj kolekcie, ktore na nete nie su...

pravdupovediac chystam sa tam este na dalsie pradelko a ine nakupy ako deky, osusky apod...

la_joie
6. aug 2013

ahoj. Ja som si "postieľkové príslušenstvo" (zavinovačku, hniezdo, vreckár a obliečky) nechala ušiť u jednej firmy tu na MK.
Najskôr som mala objednané od jednej kočky tu, len nejak ochorela či čo a nemohla mi to ušiť, tak som si našla náhodou nejakú inú firmu a zhodou okolností mali sídlo vo vedľajšom meste, tak som si tam u nich bola vybrať látky a ušili mi z toho. Bola a som veľmi spokojná!! 🙂

asaela
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marselitka1
14. aug 2013

@la_joie ahoj. nemohla by si mi poslať kontakt do IP? Ďakujem.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
briketa
24. aug 2013

@cuculik1 keby som byvala na SVK, urcite kupim od tejto pani. Jej veci su podla mna take ozajstne detske a krasne.
Innaatelier

detskeoblecko
27. aug 2013

ak by si chcela nieco zo slovenskej vyroby, tak sa nakukni tna nasej stranky.

ikeashop
28. aug 2013

v ponuke nášho eshopu je 400druhov posteľných súprav do postieľky

detskeoblecko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
briketa
28. aug 2013
la_nata
30. aug 2013

baby, tu je teraz super akcia na plavanie s drobcami a kopec vybavicky k tomu : http://www.zlavadna.sk/zlava_51795_kurz-deti-pl...

detskeoblecko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
detskeoblecko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cuculik1
autor
8. sep 2013

@detskeoblecko dakujem za info. Snazim sa najst nieco ine...vid obrazky co su v uvode diskusie.

patkaza
30. okt 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

ja som kupovala posteľne obliečky na http://akoapreco.com/link-4home-obliecky a celkom som spokojná .. len im to trvalo 5 dní kým mi prišli, ale sú veľmi krásne ... cez amazon alebo nejaký ebay by som asi obliečky nekupovala ved oni na sto percent idú z číny

iwet007
17. nov 2015

DNES ZĽAVY -20% NA VŠETOK TOVAR LEN DO POLNOCI NA WWW.PRISABABY.SK ! ZĽAVA PLATÍ EŠTE AJ NA UŽ ZLACNENÝ TOVAR! TAK ŠUP, ŠUP NAKUPOVAŤ! 😉

katarinkapetko
17. máj 2022