Kde ste kúpili zimné bundy a kombinézy?

charllotte
29. sep 2013

Maminky dajte prosim niake typy, kde ste kupovali, objednavali, dakujeeeeem.

skybaby
29. sep 2013

Ja som bundy tento rok kupovala v marks&spencer mali minuly víkend 20% zľavy. Minuly rok v premamam tiež v zlave 😉

k_a_j_k_a
29. sep 2013

@charllotte ja odporucam lidl. Kupujem od nich veci na zimu uz zopar rokov a som spokojna aj s kvalitou a aj s cenou 🙂

charllotte
autor
29. sep 2013

@skybaby mas prosim prosim aj link, aby som mohla nakuknut? 🙂 dakujem

charllotte
autor
29. sep 2013

@k_a_j_k_a ja kupujem tiez v lidli oblecenie Lupilu, krasne aj kvalitne, ale zimne bundy sme este nemali, inac som s lidlom co sa tyka oblecenia pre deti spokojna

huginko
29. sep 2013

náš malý chodí lyžovať, takže Intersport,najradšej mám značku ETIREL - kvalitné a krásne vecičky, inak nosíme do školky kombinézky zn.H&M. ... podľa mňa treba rozlišovať na aké účely sa tie zimné veci budú nosiť, či do skolky,mesta alebo na lyžovanie. 🙂

charllotte
autor
29. sep 2013

@huginko mozem poprosit link? my lyzovat nechodime, klasika, len do skoly, skolky a bezne po vonku

huginko
29. sep 2013

@charllotte my intersport máme priamo v meste,tak nakupujem v kamennom obchode... 🙂

charllotte
autor
29. sep 2013

@huginko my u nas nemame, kuknem na nete, diiiky 🙂

kollka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skybaby
29. sep 2013

http://www.marksandspencer.com/Coats-Jackets-Yo...
My mame tretiu a štvrtú ale kupovali sme normálne v eurovei, nie cez net 😉

ichbinich
30. sep 2013

Minuly rok pre syna do jasli v Tchibe, overal do snehu za 30€. V jasliach chodili denne vonku, bez problemov. Tohto roku som uz Tchibo kupit nemohla, lebo v jeho velkosti ten overal uz nemaju...
Tohto roku som kupila overal do snehu v H&Mku, za 50€. Kvalitu este neviem posudit, zima este neudrela 😉

Pre dceru (pol roka) som kupila iba overal z teddy fleecu, to do fusaku staci. Ja som kupila Name it za 20€, ale porovnatelne maju aj C&A a H&M.

edie63
30. sep 2013

Jedine Coccodrillo, nie su najacnejsie ale super kvalita. 😎

jaruska6
30. sep 2013

Ja už 3 rok kupujem malému zimnú bundu z Nextu, jednu kúpim novú a 1 tak na von z MK- teplé, super kvalita.A overal som minulý rok kupovala z EXISPORTU - spokojnosť 🙂

andelok
30. sep 2013

Ja som kupila v Nexte taku krajsiu "do mesta" a jednu mi kupila svokra z KIKu len za 15 eur a az som prekvapena, ako kvalitne vyzera...neprefuka ju, nepremokava a ma take fajn patenty, aby sneh nezaliezol pod rukavy. Jasne, ze co sa tyka vyzoru, nie je to take pekne ako Next alebo trebars H&M, ale funkcnostou je mozno aj lepsia 🙂

ichbinich
30. sep 2013

Bundy: pred 2 rokmi mal syn Lego Wear, minuly rok Lindex, tohto roku bude mat H&M, lyziarsku, nepremokavu a neprefukatelnu, a najma s reflexnymi pasikmi a plochami.
Uvidim, ale aj Lego aj Lindex boli fajn, aj sa dobre prali aj boli teple.

kessinka
30. sep 2013

My sme minulú zimu kupovali overal v Marks&Spencer, z toho čo som videla mi prišiel jednoznačne najlepší, z veľmi príjemného materiálu, a mal ku všetkému pekný autíčkový vzor 🙂 Tento rok som bola 100% rozhodnutá že kúpim zase tam, ale (zatiaľ) ma ich tohtorčná ponuka pre chlapcov neoslovila, vlastne v žiadnom obchode, tak som sama zvedavá čo nájdem 🙂

veronicka1901
30. sep 2013

Jednu bundicku mame novu George, ta vysla 12 libier, je perfektna, druhu som objednala tu na MK, takisto zateplene nohavice. Jedny topanocky z obchodu, druhe nahradne odtialto, vzdy tak nakupujem, som spokojna. Vcera som bola pobehat obchody a teda ceny katastrofa, je mi luto dat tolke peniaze za vec, co vynosime jednu zimu.

veronicka1901
30. sep 2013

@andelok Suhlas, vzdy sa mi zdal byt next super, ale teraz vidim, ze su ovela lacnejsie moznosti, kvalitativne este lepsie.

charllotte
autor
30. sep 2013

@kollka
@skybaby
@skybaby
@jajka68
@ichbinich
@edie63
@jaruska6
@andelok
@ichbinich
@kessinka
@veronicka1901 baby dakujem krasne za vase komentariky, mna zatial niak nic neoslovilo, a ak sa mi aj nieco zapaci, tak nemaju uz nasu velkost alebo farbu, alebo este lepsie je, ked uz to nemaju vobec 😠 tak neviem co vcul tento rok.... 😒

jaruska6
30. sep 2013

Ani mne sa nič tento rok nezapáčilo, mala som úplne inú predstavu, ale nechcem všetko nechávať na poslednú chvíľu.Bundy by boli, ale zimné topánky, jedny horšia katastrofa, ako druhá, minulý rok sme malu Nextové a Protetiku, ale tento rok, neviem ako to poriešim☹

navonka
30. sep 2013

@jaruska6 Ani tieto sa Vám nepáčia?ešte stále sa dajú objednať, zoskupujem objednávaku 🙂 Čísla od 23 do 37. K tomu v tej istej farebnej kombinácii máme otepľovačky aj bundy pre dievčatá aj chlapcov.

charllotte
autor
30. sep 2013

@navonka tie prve 3 je su super, kolko stoja prosiiim???

navonka
30. sep 2013

🙂 sú po 30€, tie posledné trekingové sú 35€. Akä veľkosť by ste potrebovali?
Ospravedlňujem sa za tú veľkosť fotiek, mali byť menšie 😒

detskeoblecko
30. sep 2013

skus popozerat na nasej stranke, urcite si nieco najdes na zimu...a hlavne v dobrej cene..v pripade oteplovaciech s bundou aj na postovnom usetris... pri nakupe nad 45EUR mame dopravu, postovne zdarma

charllotte
autor
30. sep 2013

@navonka dakujem ale su moc drahe len za topanky by som dala 60 e

@detskeoblecko dakujem nakuknem 🙂

navonka
30. sep 2013

@charlotte to ma mrzí, no cena je priamo úmerná kvalite 🙂 Ak by ste zobrali 2 páry, vieme sa na cene dohodnúť resp. bez poštovného. . .

tilly
30. sep 2013

no, fakt je, ze podla toho, na aky ucel to potrebujes, len do skoly, skolky, kde su vonku 45min. nepotrebujes drahe znackove veci za tazke prachy... ale ak zas chodis do hor, cely den ste na lyziach, tak tam sa oplati investovat...
takze my to mame podelene, do skoly/skolky kupujeme v HM alebo aj v lidl alebo tchibo, ale na nosenie na lyzovacky a pod. chodime do sportovych outletov a kupujeme veci, ktore uz maju vyznam aj v trosku extremnejsich podmienkach...
tiez mam celkom rada etirel, inak sa mi osvedcil aj kaiser wilder, co je nejaky tirolacky vyrobca, ale velmi dobre veci maju, mckinley, spyder, burton a pod...

tilly
30. sep 2013

@navonka tie druhe su nejak zateplene?

martuska75
30. sep 2013

@charllotte Kupúvam každý rok Etirel-ky a sú super. Už staršej som ich kupovala a osvedčili sa. Tiež som ich nekupovala na lyžovanie ale len normálka - školka, škola mesto... Ni e sú hrubé - sú to jasnačka lyžiarske, ale deťom je v tom pohodlne. Neprefúkajú ani nepremokajú (pri normálnom použití). Zásadne kupujem oteplováky a bundu zvlášť. Malej kpovala do kombinácie aj na MK z druhej ruky. NO jednej - dvoch sezonach sú jak nové.
Topánky sme mali minulý rok Geoxi a boli fantastické a tento rok skúšame supefity lebo som už hľadala s lepkami a tie goexi som našla všetky na šnúrky (pôjdeme do školky). Mne sa tiež osvedčilo druhý par z rovnakej veľkosti kúpiť z druhej ruky - len ak by náhodou bol ten prvý pár mokrý, alebo fakt do blata. Ušetrím a môžem tie hlavné na zimu kúpiť lepšie ( a tým pádom aj drahšie)