Kde (okrem Ikei) sa daj kúpiť detské obliečky na periny?

alex2019
25. jan 2021

Ahojte, mame pre syna babatkovske periny a samozrejme aj obliecky z Ikei. Chcela by som mu kupit nejake nove obliecky, len ta ponuka v ikei je dost slaba. Tych vacsich detskych maju celkom dost a su aj pekne, ale tie babatkovske su bud nie moc pekne alebo z takeho drsnejsieho materialu, co sa mi velmi nepaci. Pozerala som aj inde - bonami, jysk, tchibo, ale tie rozmery su uplne ine.. Podarilo sa vam kupit niekde mimo ikei obliecky na tieto periny? Rozmer je 110x125/35x55 cm. Dakujem za rady.

babababka
26. jan 2021

4 home,veľmi pekné

guiseppinka
26. jan 2021

Ak mas z ikei, tak musis kupovat len tam. Ikea ma iny rozmer ako ine obchody

alex2019
autor
26. jan 2021

@babababka dakujem za radu, popozeram 🙂

alex2019
autor
26. jan 2021

@guiseppinka dostala som tu poradene to 4 home, tak tam kuknem, ale v zasade asi mas pravdu, ze vacsina obchodov ma uplne ine rozmery.. je to skoda, lebo pacilo by sa mi, keby somsi mohla aj inde vybrat..

guiseppinka
26. jan 2021

@alex2019 mozes pozriet, nezakazujem. Len ikeu velmi dobre poznam a sama z nej mam skoro vsetky detske veci

jankalukasova
26. jan 2021

@alex2019 v tom prave spociva nevyhoda Ikea. Oni maju svoj rozmer a tym padom si nutena si kupit obliecky tam.

jankalukasova
26. jan 2021

@alex2019 alebo si vybrat metraz a (dat si) usit.

alex2019
autor
26. jan 2021

@jankalukasova mozno uz pockam, rozmyslam, ze by som mu od druhych narodenin uz kupila tie vacsie periny, bude mat uz aj vlastnu izbu (kde som veeelmi zvedava ci bude chciet spat lebo teraz spi s nami v posteli len ma postielku bez bocnice prisunutu 🙂) a tam uz je vacsi vyber obliecok aj su celkom pekne..aj ked teraz citam, ze mensie deti by nemli mat este standardny vankus..no alebo potom kupit take tie vacsie obliecky z ikei a dat presit, lebo metraz ani neviem kde by som zhanala.. zial ja sit neviem, mala som sice taky super napad este pocas prvej korona vlny ze sa naucim a aj som si pozicacala od mamy stroj, ze teda idem ruska sit, ale ked som videla ten navod a vsetky tie gombiky na nom, tak ma to nejak preslo 🙂