Kde nakúpiť oblečenie pre novorodenca?

26. máj 2024

Kde nakupit oblecenie pre novorodenca,ale tak aby vsetko oblecenie mali na jednom mieste? Idealne eshop.

gejb
26. máj 2024

Next, H&M

zorkahorka
26. máj 2024

Nechodis do obchodov? Aj v pepcu nakupis komplet vsetko

autor
26. máj 2024

@zorkahorka nie a Pepco ani nechcem

autor
26. máj 2024

@gejb dakujem, Next nepoznam, k akej znacke by si prirovnala kvalitu, vyber maju velmi pekny

zuzanka.zuzu
26. máj 2024

Brendon, Feedo, hocijaký online obchod ktorých je mraky...

lenka2232
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. máj 2024

@zuzanka.zuzu to sa zial mylis, skoro nikde nemaju komplet vybavu na jedno objednsnie

autor
26. máj 2024

@lenka2232 Lindex mema vsetko potrebne

ksebejka
26. máj 2024

Určite next. Krásne a veľmi kvalitné veci

lucia13022023
26. máj 2024

Čo vsetko potrebuješ? Pyžamka, leginky/tepláky/polodupacky, body, tenké čiapky, ponožky, všetko kúpiš v hm, Zare, nexte..

kitycat
26. máj 2024

Ja som za Lindex. Ich rastuce body su z hladiska ekonomie asi najlepsie.

Kupis aj na bazarikoch tie male velkosti za par drobnych

autor
26. máj 2024

@kitycat Ano viem, ale ja hladam eshop, kde maju vsetko a vyriesi sa to jednou objednavkou.

anavixy
26. máj 2024

Co je to vsetko? Vsetko oblecenie alebo vsetko vratane praktickych veci? To sa asi na jednu objednavku ani neda… ved hadam nekupis nieco “horsie” z vybavy preto lebo to maju v obchode s oblecenim a vies to objednat naraz. A ak teda ide len o oblecenie, tak to isto podla mna najdes kompletnu vybavu na next, hm a mozno aj na zare. Samozrejme pokial nechces rovno kupovat zimnu kombinezu… To je take vycerpavajuce najst si vybavu na viacerych eshopoch?

thereisabear
26. máj 2024

Za mňa next a HM, z týchto stránok by si to vyriešila aj jednou objednávkou.

autor
26. máj 2024

@anavixy ano, je to vycerpavajuce 🙂 Nie kazdy tym zije a chce travit vsetok volny cas hladanim veci v desiatkach obchodoch. Kazdy ma ine priority.

autor
26. máj 2024

@thereisabear Dakujem

anavixy
26. máj 2024

Podla mna stacia tak dva, co by si hladala na desiatkach eshopov… ved novorodenec potrebuje minimum druhov oblecenia. Ako som pisala, podla mna Next to pokryje vsetko a ak nie, tak hm/zara a mas vybavene.

iwesska
26. máj 2024

Brendon.sk - tam najdes vsetko.

tara795
26. máj 2024

Feedo.sk má takmer všetko od veci pre dieťa až po výbavu pre mamičku 🙂

zorkahorka
26. máj 2024

@lenka2232 nepocazujem hm za lepsie ako pepco. Syn dostal z hm teplakovu súpravu a po 2 noseniach a praniach nohavice na kolenach neskutocne vybledli. Pepcovskym sa to nestalo... Na vianoce som kupovala neteriam z hm rovnake pyzama a total tenucka handra. V sinsaji som potom nasla lepsie

lenka2232
26. máj 2024

@zorkahorka nesuhlasim,ale ok,kazdy ma svoj nazor🙂