Kde kupujete rifle pre bábätko?

Ahojte,
Chcela by som sa opýtať kde kupujete rifle pre babetko
( cca veľkosť 62-68; dievčatko)
Ďakujem za odpovede.

bbebe
8. aug 2022

Moja ma dva roky a este nemala rifle. takemu malemu babu to musi byt nepohodlne. a este v lete....

riskoh
8. aug 2022

HM, Next

nina004
8. aug 2022

@zuzanka_zuzanka34 Next, neskôr HM

aktiz
8. aug 2022

@zuzanka_zuzanka34 bazárik tu na MK

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittykat22
8. aug 2022

rifle su farbene tox. farbami. Ak mozes tak sa im vyhni. O tom, ze sa v nich zle hybe je tiez minus.

amelie2017
8. aug 2022

Nikde. Ked vidim babatko v rifliach, pomyslim si svoje. Moja mala prve v 3 rokoch, dostala ich, obliekla som jej ich raz, poslala darcovi foto, ze dakujeme, dobre su jej a zalozila som ich na dno skrine. Ale ano, na to si sa nepytala.

zlostitko
8. aug 2022

@zuzanka_zuzanka34 chuda dieta, trapit ho v rifliach 🤦‍♀️ A este mikinu s kapucnou mu treba dat.

simona1306
8. aug 2022

Boze, to su zas komentare niektore. Pytala sa kde sa kupuju , nie co si o tom myslite, snad je to jej iba jej vec co bude svojmu dietatu obliekat. Ja som kupila v HM , a spokojnost. Uz mam objednane aj dalsie.

simona1306
8. aug 2022

@zlostitko a co je na mikine s kapucnou prosim ta zle ?

anavixy
8. aug 2022

Neviem kde ste prišli na to, že mu to chce pani obliekať v lete 😄 ale ok… rifle pre babatka sa rifliam podobaju fakt len farbou, nie su ani tvrde ani hrube ani nvm ake strasne… obzvlast tie pre dievcata, co su vacsinou jegginsy. Moje dieťa síce nosí 90% casu saty a pancuchy, ale jedny jegginsy v kazdej velkosti ma - riflove leginy. No a k veci, HM sa mi zda ze ma az od 68 alebo 74 “rifle”, Lindex ma aj male ale su drahsie, Next asi bude mat tiež. Alebo pozri bazar.