Kde kupujete oblečenie pre štíhle deti?

ninka1991
27. sep 2021

Ahojte
Mamicky kde prosim nakupujete oblecenie pre stihle deti? To moje je ako zizalka tenucka a vysoka. Velkost triciek jej sedi podla tabuliek aj veku len mame problem s nohavicami. Vsetky su jej siroke v pase. Alebo kde kupujete gate, ktore sa daju stiahnut v pase?
Dakujem

malinovka333
27. sep 2021

mam sice chlapca ale moj je extra chudy presne ako pises ako zizalka, jemu kupujem leginy v lindexe aj tie su mu volne ale daju sa v pase stiahnut,vsetky teplaky su mu volne, nohavice tiež , on miluje leginy, ale su lne do velkosti 128 potom neviem co bude nosit,

gleep1
27. sep 2021

Lindex, jeej design, moe. Alebo hľadaj kdekoľvek so šnúrkou v páse, je takých dosť

brrrrrciatko
27. sep 2021

@ninka1991 ja som kupila 1 ks legin v sinsay a su mojmu konecne dobree. Nepadaju mu a na dlzku akurat. Len neviem ako teplaky, tie mu budu asi padat. Ale teplaciky mu planujen sit

kittykat22
27. sep 2021

Zara kids a Mango Kids su veci na stihle deti.

ninka1991
autor
27. sep 2021

@malinovka333 no zatial bolo take pocasie ze leginy v pohode znesie. Len teraz ako sa casom ochladi tak potrebujem pre nu teplejsie nohavice mame teplaky ale potrebujem aj nejake dzinsy. Teraz mi prisli 2 nejake zo zary jedny sa mi zdaju ze by mohli byt len tak tak ale tie druhe asi vratim lebo su jej volne na brusku 😩

ninka1991
autor
27. sep 2021

@gleep1 dakujem

malinovka333
27. sep 2021

@ninka1991 musis kupovat rifle slim, teraz ma napadlo ze aj starsi je chudy, jemu su aj slimky velke, teraz som mu kupovala v HM, len problem je to ze on ma velkost 134 a ta mu je len tak tak, ale 140 už mu je velka, a 134 je kratke vsetko,takze jemu tiež je tazko zohnat nieco, ma nakupene teplaky 140 a su mu velke a kratke mu budu

veronice
27. sep 2021

@malinovka333 no, tej mojej su aj slim siroke 😁🙈 na dlzku su jej uz kratke a na sirku by v nich vydrzala kludne este aj rok 🙈

Ja sa chumystam do takko. Baby pisali ze tam maju nohavice a rifle ktore sa daju upravit v pase 🙂

abbey1
27. sep 2021

Zara, Mango, Primark. Ale aj to jej je často voľné.

evkamotka
27. sep 2021

V nexte a ešte ich po krajoch zosivam

evkamotka
27. sep 2021
zuzubb007
27. sep 2021

no presne nám ani jedny nohavice nesedia, ja neviem čo to robia za pásy, to asi pre obézne deti, my nosíme 122 a teda každý pás pomaly o 10 centi širší, takže kupujem síce 2 x drahšie ale v Lindexe aj objednávam robia všetky gate s gumičkou a gombíkom na prispôsobenie, jedno čo neznesiem, keď má dieťa nohavice na pol zadku 🙂

3009
27. sep 2021

@zuzubb007 na FB slov. zn. Just Cute tí šijú pre žížalky.

anjelok
27. sep 2021

Mojej v h&m alebo c&a slimky sedeli...a daju sa aj upravit v pase - stiahnut gumickou.

yanni
27. sep 2021

@ninka1991 Vita v klube. ja mam dve take.

1katus1
27. sep 2021

@ninka1991 Ja mám pocit že na štíhle deti sú všade a problém je kde kúpiť keď je dieťa pevnejšie. Šesťročná dcéra je tiež taký slížik . Kupuje v sinsay prípadne pepco. Tie jej sedia.

vikusjk
27. sep 2021

@ninka1991 H&M mava na zimu zateplene leginy, samozrejme kazde jedne jej v pase zasivam (uz roky 😅 ). Inak aj pepco ma na leto hlavne tie tensie, a rifle som jej kupila teraz v HM take, co maju vsitu gumu na zatahovanie. Spagetka konecne trochu pribrala, tak uz to nie je take hrozne, ale stale treba par cm zasit este.

jarnajar
27. sep 2021

Aj japitex.

camelie12
2. sep 2022

@ninka1991, jednoznacne odporucam Lindex. Leginy, teplaky aj kratasy maju vnutri regulacnu gumicku s gombikmi na nastavenie sirky pasu.
Mame obidvoch chudych chlapcov, takze mam osobnu skusenost.

Velmi dobra vec 🙂 Nemusite to davat upravovat krajcirke v oprave odevov alebo doma rucne sit, teraz to stoji okolo €3/ks u krajcirky, co je dost, ked to priratate k cene za samotne teplaky/leginy.

veve2233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oskvarka
4. apr 2024

@evkamotka presne takto to aj ja riesim :D

timea301196
4. apr 2024

Lindex