Kde kúpim zimnú bundu pre syna vo veľkosti 98?

blahowoman
9. okt 2014

Ahojte maminy. Som uz zufala. Zohnat zimnu bundu pre syna zo sneznym pasom a tym rukavikom kde sa strci prstek je takmer nemozne! Minuly rok som tu od jednej mamicky kupila lyziarsku bundicku zn.Killtec. Ta bola perfektna! Nech pozeram net,beham po sportovych obchodoch 98 bundu nemaju! Neviete mi poradit kde taku bundu najdem? Dakujem!

luciferkax
9. okt 2014

Nooooo my sme mali 98-104 , posunula som ju dalej na bazári a kupovali sme ju tuším v exisportea lebo v sportissime..

marosko256
9. okt 2014

ahoj, pozri na oblecsvojebabo.sk ci tam nieco nenajdes. My sme u nich nakupovali minule. 😉

kch
9. okt 2014

Ja som dnes kupila presne taku ako opisujes v Lidli. Je super.

ivetkab.
9. okt 2014

v Lidl majú ozaj veľmi dobré bundy pre deti. Určite tam odporúčam aj otepľovačky ... 🙂

danieli
9. okt 2014

Ahoj mam k odberu 98 zn lindex kvalitná švédska znacka, kupovala som malému dve na vyskusanie a ostala mi práve 98, nie je to dvojčíslo len 98, oni cisluju po 6 cm, má snezny pas aj ten rukavik na pršteky, kapucnu a tuším aj reflexne prvky, tohtoročná kolekcia, predám so zľavou ak máš zaujem napis mi

navonka
14. okt 2014

Dobrý večer,
presne takúto bundičku nájdete u nás v 3 farbách pod názvom NALLO, navyše má špeciálne funkcie ako "rastie" spolu s dieťaťom, v páse je špeciálny zips, ktorým viete spojiť nohavice/otepľovačky NALLO a vznikne overal...len k nám nakuknite 😀

danjelca
14. okt 2014

A predlzena by nebola?