Kde kúpim zimnú bundičku 9 mesačnej dcérke?

villanella
17. okt 2012

žienky poradte mi nejake stranky kde by som si mohla objednať zimne bundičky....dakujem...

zigzag
17. okt 2012

nam sa najviac osvedcil overal, minulu zimu mal 6 mesiacov, a na tuto zimu sme zase kupili overal-kombinezu,,, super vec

korenbaba
17. okt 2012

@villanella no však na koniku 🙂 malá do marca, kým bud enosti zimu bundu bude akurát vo veku kedy bude chodit a padat. nejaká pekná zachovalá/zánovná by sa tu určite našla 🙂
@zigzag ale inak musím povedta že nám sa v tom veku tiež vaic osvedčil overal

zigzag
17. okt 2012

@korenbaba tak netaha na chrbatik, bundicky sa vysuvaju, overal pekne sedi a netreba ho stale upravovat, a stahovat dole ako bundu....
@villanella 😉

luciferkax
17. okt 2012

Jasné, že na koníku 🙂 Ale tiež odporúčam radšej overal.. bundičku som kupovala synovi až ked vedel chodiť cikať, aby sa nemusel vonku s overalu vyzliekať 🙂 ale dieťatku do kočíka je lepšie v overale :D

lutia
18. okt 2012

@villanella uplne suhlasim s overalom ako s bundickou...🙂

ivett1
18. okt 2012

@villanella ahoj, aj tu na bazáriku ...https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-bundy-ve...
a potom, ak máš blízko napr. tesco, h&m ...zimné bundičky už dávno majú... my sme mali v 6 -8 mesiacoch aj overal aj zimnú bundičku, lebo som mala nádherné zateplené nohavice a bolo by škoda nenosiť ich len kvôli tomu, že overal sa ľahšie oblieka😉

pipinkaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz