Kde kúpim teplomer?

monika2_9
8. sep 2015
Používateľ monika2_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monika2_9.

Dobrý deň, stala sa mi taká vec, objednala som bezkontaktný teplomer z jedneho internetoveho eshopu, pretoze tam bol v dobrej cene. Bola to ale chyba.. tovar ani po mesiaci nedošiel, jediné moje šťastie bolo že som bola ochotná platiť len na dobierku a nie vopred na účet :( Objednávku som už zrušila. Ale k veci, chcem od vás radu, či nemáte skúsenosť odkiaľ najlepšie kúpiť takýto bezkontaktný teplomer? Prosím niečo s čím máte naozaj skúsenosť...

bonaqa2013
8. sep 2015

skús lekárne...

vika35
8. sep 2015

zdravotnicke potreby, lekaren, aj na alza.sk maju nejake. pripadne iny overeny e-shop.

bonaqa2013
9. sep 2015

pozri HEURÉKA.SK Tam toho nájdeš kde a ktorý je naj.

zuzana_kov
13. sep 2015
Používateľ zuzana_kov je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzana_kov.

Ahoj verím, že je to nepríjemné, aj mne sa to stalo síce nie s týmto, ale s iným tovarom a tiež som mala šťastie, že som platila až na dobierku. Tovar nedošiel doteraz a to je už rok, na maily neodpisovali... no hrôza...zásadne som odmietla od tejto skúsenosti platiť niečo vopred.. no ale ja som objednávala teplomer sestre, keď sa jej narodila malá do daru, tento: www.truelifecare.cz a je s ním spokojná. Tovar prišiel normálne zaplatila som pri prevzatí a preberala som to cez uloženku nakoľko to bolo z čiech ale za dopravu sa neplatilo ak si dobre pamätám 🙂

monika2_9
autor
13. sep 2015
Používateľ monika2_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monika2_9.

@bonaqa2013 aj na heureke je to take občas kadejaké, že je tam občas napísané aj to čo nie je celkom pravda
@zuzana_kov no ja som z toho bola zhrozená, že sú aj takýto neseriozny podnikatelia. Ďakujem ti za typ rozhodne si to pozriem a to že je to z Čiech mi veľmi nevadí, nakoľko mi tam žije brat, tak by sme to vedeli objednať aj na neho, ale ak sa to dá že to príde priamo aj do SR tak o to lepšie 🙂