Kde kúpim teplejšie pyžamo?

5. sep 2022

Kde kupujete teplejšie pyžamká, ponožky, trička do skolky? Aby to bolo hrubšie lebo doteraz som nakupovala v sinsay ale zdá sa mi to všetko také tenké. Dakujem za tipy

busy_mum
5. sep 2022

Next ma napriklad dost hrube bavlnene pyzama. Rozne eshopy maju aj naozaj teple flausove ak by si chcela az take. Hrube ponozky su napriklad Surtex, rozne frote alebo s ovcou vlnou, je toho vela na vyber.

terezka1947
5. sep 2022

Lindex,HM....napríklad tieto Vianoce syn dostal kvalitné flanelove z Lindexu.
Z HM máme tiež zopár.
Tchibo má napr.pancuchy,kto.maju zateplené šľapaje.
Inak,sú skvelé. Obaja moji chlapci ešte aj dedili po sebe,lebo napriek prianiam držali tvár a nezmilkovaki sa.

deedol
5. sep 2022

HM ma dost hrube tie s dlhym rukavom a "nohavom" 🙂 aj lindex, ako baby odporucaju. ale je to cenovo inde ako sinsay 🙂

simca06022011
5. sep 2022

Tchibo, next, ale napríklad aj Slovenka ,.. Pyzama. Ponozky hocikde, len treba hrubšie vyberat. Celkkvo aj tie oyzama a oblečenie zalezia od materiálov. Lacne nebudú hrubé.

nwnw
6. sep 2022

Ponozky hrubsie som aj v Tesco kupila no a vyskusala som aj pyzama. Na ten rok postacili.,potom uz boli aj tak kratke😀. Tricka Takko obcas sa zadari. Mne uz aj Next a Lindex pride do skolky drahe.. lebo raz docarbane od centro fixiek, potom babka da bublifuk cestou zo sklolky a obliate vsetko, .. 😁

lilke
6. sep 2022

Slovenka, šiju z husto tkanej bavlny. Navyše sú naozaj kvalitné.

zuzinabila
6. sep 2022

Vcera som kupila cez net 100%merino,jemnucke vlnene.ja mam s merino vlnou len perfektne skusenosti,zahreje,nehryzie.znacka Name it pre 8 rocnu dceru.ale doma mame aj ine znacky-Pierre Robert,Janus.

thereisabear
6. sep 2022

A je v škôlke chladnejšie? Lebo zvyčajne tam býva práveže dosť teplo.