Kde kúpim pyžamový overal?

babajaga
16. sep 2013

Zienky,poradte stranku...kde kupim synovi 2,5 roka pyzamkovy overal-bavlna velksot 98-104.doteraz sme nosili tescove a disney......ale uz som nezohlanala vecsiu velkost..overal by som potrebovala s labkami.....dakujem za linky a pomoc

ichbinich
16. sep 2013

Pyzamove overaly aj vo vacsich velkostiach ma Carter's. Sice uz maju aj medzinarodny predaj, ale asi sa ti viac oplati si to dat poslat ku niekomu, aby ti to potom doniesol, alebo si pozriet, co ponukaju pro-mamy tu v bazari. Kupovala som uz takto cez pro-mamy par Carter's veci. Davaj ale pozor na material, niektore tie pyzama su polyesterove, ak chces iba cistu bavlnu. Maju aj bavlnene, aj polyesterove.
Videla som aj od firmy Chicco velke overaly, ale to bolo priamo v Taliansku...

gumimaci
16. sep 2013

u nas v tescu (MA) maju aj overaly pre vacsich chlapcov. taky maskacovy vzor, akurat cez tyzden som nan pozerala, velkost 104, cena 11€

stanislavao
16. sep 2013

ja mam jeden, cisto novy, len asi 10 minut ho syn mal na sebe a nechce to ani za svet. H&M 104 velkost, ak by ste chceli
poobede nafotim a dam inzerat

myer
16. sep 2013

na modrom konikovi 🙂

anuska74
16. sep 2013

Brendon, som spokojná s nimi

sophia111
16. sep 2013

H&M má myslím.

bubula78
4. sep 2018

Super rodinne pyzama som dnes nasla na www.mojemomo.sk, pyzama pre vsetkych, overaly pre deti od 92 az po dospelych, kvalitna bavlna, skus 😉