Kde kúpim podšité nohavice?

katussamus
31. okt 2012

Prosím vás poradíte mi kde kúpiť podšité nohavice /nie rifle/ vo veľkosti 116, nie uzkého strihu, ako ponúka H&M a C&A podobne, chcem klasické nohavice. Dostať ich niekde ešte kúpiť? Alebo sa dajú kúpiť len módne vychytávky úzkého strihu, ktoré sú nepohodlné, nepraktické, ale hlavne že sú cool? 😀 Poprosím ak máte aj link budem vďačná 🙂 len ma neposielajte do číňakov :D
Ďakujem

kvetinka211
31. okt 2012

@katussamus
http://www.modelko.sk/modelko/eshop/16-1-ZATEPL...

my mame 2x tie s trakmi a su skvele 🙂
siroke, krasne podsite, teplucke, pohodlne
a aj cena je oproti BA obchodom oki

simca06022011
31. okt 2012

modelko... mne akurat prisli domov ale s trakmi 🙂))

sampo
3. nov 2012

Nooo lenze obavam sa, ze prave v tych "cinakoch" by si nejake nasla 😅 ja som preliezla vsetky "normalne" obchody a nic. Iba co som nasla na bazare nejake..no a nahodou som vliezla do takeho obchodu, ze lacny polsky a turecky tovar a tam toho bolo kopu 😅

bzuco
3. nov 2012

sampo má pravdu - tiež som tam malému kúpila...sedia super a kvalitou aj vzhľadovo sú tiež fajn
jedny som kúpila šuštiaky oteplené flísom za 8€ a potom bavlnené podšité tričkovinou za 6€ - a najlepšie je, že majú pás do gumy, čo synovi veľmi vyhovuje, nemusí sa trápiť s gombíkami a zipsami

stanislavao
3. nov 2012

my sme mali vlani sustiaciky tiez od cinana a boli supeeer, teplucke podsite fleesom, makulinke, pohodlne. ja k cinanom nechodim, kupila nam ich svagrina, ale boli naozaj skvele a tento rok ju tiez poprosim, nech take zhana, ked bude shopingovat v takych obchodoch. na doma na von boli fakt super. HM a CA nohavice su podla mna velmi pohodlne a podsite bavlnene gate od nich - nedam na ne dopustit. su pohodlne a moderne.

marthuska
3. nov 2012

v KIK mali super podsite, ale len do velkosti 86, no skoro ma slahlo. CA a HM maju, ale tenke, hrube ani nahodou. bola som pozerat aj v next a reserved. nula bodov. neviem, ci zimny tovar uz vypredali alebo este len nan cakaju 😀

iinuska
3. nov 2012

ja som videla v tesco

frejka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz