Kde kúpim overal pre 15 mesačné dieťa?

iva187
5. nov 2013

ahojte maminy...,potrebujem poradit, uz nejaky ten tyzden marne zhanam overal na zimu pre synceka,vsade maju len bundy nohavice =/ ale to je len take do kocika alebo na prechadzku,ale ten nas je strasne hyperaktivny a stale beha zo psom,tak mi to pride na zimu ked je sneh dost neprakticke.. poradte kde sa da zohnat overal pre 15 mesacneho chlapciska... dakujem...

katy1979
5. nov 2013

my sme mali vacsinou bundu a nohavice a nebol s tym nikdy problém.V snehu sa mohli valat kolko chceli. Tento rok sme kupili aj overal. Overaly kupis skoro vsade od HM po sportove obchody. Intersport, exisport maju urcite. ci na mimibazare tiez najdes hromadu overalov.

emilia007
5. nov 2013

Ja som kupila tu na MK v bazariku. Sice pre dceru, ale aj pre chlapcov su tam pekne. Predtym som schodila kopec obchodov, ale bud sa mi to zdalo drahe alebo sa mi nepacili.

andrejka1978
5. nov 2013

urcite by som volila overal.tiez som mala prveho syna na zimu v takom veku.overal bol na nezaplatenie.lebo bundu mal stale vyhrnutu, v nej kopec snehu......ja som tiez dlho zhanala.pozri cez internet aj na konikovi alebo mimibazar.my mame znacku topolino a je super.neviem odkial si ale v blave je obchod brendon pre deti a tam maju velky vyber cohokolvek pre deti.asi najvacsi aky som kedy videla.a veci su vyrobene v eu, takze ziadne nelegalne chemikalie. maju aj stranku.keby nemam druheho krpca,tak ti ponuknem to nase topolino 🙂

lulatko11
5. nov 2013

jednoznacne overal, nie je nic lepsie a pohodlnejsie pre dieta v takom veku, ved nohavic a bundy sa nanosi ked bude trosku starsi.ja taktiez uzdlhsie zhanam pre mojho 18mes synceka overal ....minuly rok sme mali od adidas a bol perfektny, nebol velmi hruby a pritom teplucky a neskutocne perfektne sa obliekal

stanislavao
5. nov 2013

overaly zimne kupite aj v lidli a za dobru cenu. v tescu, v H&M, v sportovych shopoch. plny internet je toho. a overal je asi lepsi ako 2 diely

m_ij_ka
5. nov 2013

ja som tiež za overal

ichbinich
5. nov 2013

@iva187 :
Overal je podla mna lepsi.
Nemoze sa mu nic vyhrnut a bude mat teplo na chrbat. Jednoduchsie ho oblecies, nemusis bojovat najprv s nohavicami a potom s bundou...
Ja som sa pytala aj v skolke teraz, ze co odporucaju, lebo v jasliach mal overal. A povedali mi, ze overal, lebo aj ked idu na zachod, overal je jednoduchsi. Aj si ich sami mozu zavesit na vesiaky na uschnutie. Tak som zase kupila overal (v H&Mku).
Maju ich vsade, aj pre male deti: C&A, H&M, Aj sportove obchody, tie su ale urcite drahsie. Mal aj Tchibo, ten mal syn minuly rok, ten je super, ale uz je to asi 3 tyzdne, neviem, ci ho este najdes, pripadne pozri online. Su rychlo vykupene, lebo su dobre a pomerne lacne...

ervenka
5. nov 2013

My mame overal. Zda sa mi to praktickejsie... h&m. my mame tento- http://www.hm.com/nl/product/08532?article=08532-D nasla som napr. "rybarske" nohavice, ale to zapinanie.http://www.hm.com/nl/product/00563?ar... .. overal das dole ako "z hada kozku"

rora
5. nov 2013

ja som taketo nieco riesila minuly rok,dcerka je dlha, overaly na jej velkost mali bud kratke nohy, alebo rukavy,vacsie overaly zas boli siroke,proste vzdy nieco co nevyhovovalo kedze uz nie je mala a potrebovala to mat na mieru a nie ako leziace babatko ze moze byt aj vo vacsom... nakoniec pre mna najlepsia volba bola oteplovacky na traky + bunda. dieta nema holy chrbat, traky boli pruzne a myslim si ze je jednoduchsie zohnat takto dva diely ako jeden vhodny overal pre vacsie dieta

kikina84
5. nov 2013

ja som za dvojdielne.nasa mala bola strasne akca a vzdy ked sme sli napr do obchodu,tak som ju musela z celeho overalu montovat hore dole,aby jej nebolo teplo,lebo nervacila..a bundu mozem skor nakombinovat,bud s oteplovackami,alebo aj s riflami ak nieje sneh a len niekam ideme ..oteplovacky vzdy kupujem s vyvysenym pasom,skoro az pod prsia co su, nidky sa nestalo ze by premokla alebo by sa jej tam dostal sneh..to zalezi ale na tebe co zvolis..premna bola lepsia tato kombinacia,a aj som usetrila peniaze..nakolko som nemusela kupovat aj overal aj bundu,aj oteplovavcky 🙂

maribell
5. nov 2013

ja som kupila malemu bundu a nohavice... ale tie nohavice su na traky s vyvysenym pasom cize ziadne hole krize... pride mi to lepsie lebo overaly byvaju strasne velike a maly v tom vzdy vyzeral ako pampuch a ledva v tom chodil nehovoriac o tych rukavoch (maly by musel mat ruky po zem aby mu neboli dlhe :-/ nechapem tie strihy) a zase naopak nohy byvali kratke ked som ho dala posadit do kocika vzdy sa mu to vyhrnulo az na litko ..aj ked mu to potom zacinalo byt male tak si nemohol ani cupnut ..proste velkost nepustila ... v nohaviciach problem nema..povolim traky a ideme dalej 😀 ..jednoznacne odporucam nohavice a bundu ..a urcite sa to aj lahsie oblieka ako overal.. ako tu zaznel jeden prispevok ..my sme skor bojovali s overalom..

hori
5. nov 2013

ja som zastanca oteplovaciek a bundy... akykolvek ovetral sme skusali, ikdy nam nesadol, najcastejsie mal kratke nohy, alebo potom bol dlhy trup a na malej to viselo... vyhoda dvojdielneho je napr. aj v tom, ze oteplovacky v zime nenosi kazdy den, ale vetrovku ano, dalej, ze ked si zaspini nohavice - overal musis prat cely...

maja2039
5. nov 2013

URCITE OVERAL ...............

jasminga
5. nov 2013

overal 😉

alcahelca
5. nov 2013

my sme mali min.rok aj overal, aj nohavice s bundou....
ak sme šli sa hrať von do snehu, na prechádzku alebo sánkovačku, dali sme overal, ak sme šli von a potom niekam dnu - tak nohavice s bundou.....Každopádne aj tento rok sme kúpili jeden overal a jednu súpravu, a oteplovačky také, čo sú vzadu až hore cez chrbát, nie do pása, aby sa mu tam nedostal sneh...... Ja som to min.rok kupovala všetko tu na bazáriku, overal na tento rok máme kúpený z konca zimy keď bol v akcii (autohority - mali sme aj pred rokom) a bundu s oteplovačkami máme tento rok tiež novú nakoľko je nám všetko minuloročné malé ☹

jasminet
5. nov 2013

my mame aj aj. overal do snehu a na sane, oteplovacky a bunda ked ideme na prechadzku a viem, ze skoncime v obchode.

brumka
5. nov 2013

mne dcerka od prvej zimy nechcela overaly nosit tak sme kupili hned na prvu zimu nohavice s bundou, uplne super mne zacala chodit od 7m porpi nabytku a sama od 11 tak prakticke mi to aj bolo, ale bezne hosi oteplovaky +bunda ale ked ideme lyzovat overal. do skolky je jej aj tak overal neprakticky. tuto zimu som druhej dcerke kupila overal lebo nehrozi ani zeby chodila alebo nieco

lutia
5. nov 2013

odporucila by som overal, kvoli tomu ze bunda sa stale vyhrna a dieta sa stale zohyba...a nic ine nebudes robit len behat za nim aby si mu chrbatik zakryla...pretoze aj pre tie deti predavaju bundy co su do pasa...hruza..overal kupis povacsine vsade aj v tescu, do 2rokov nie je problem kupit overal, horsie to uz byva pre starsie deticky...a popripade aj na nete sa da kupit lacnejsie....
este dodam ze bundicku a nohavice by som kupila ale len tie lyziarske kde tie nohavicu su trakove a maju tu zadnu cas vyvysenu, predlzenu kde tie traky vychadzaju az skoro od pliecok, lopatiek ci ako by som to nazvala a tak dieta ma chrbatik v teple....

zuzka57
5. nov 2013

Oteplovacky a bunda 🙂

zazalienka
5. nov 2013

ja som kúpila cez bazárik overal, na jednu sezónu.. kým má plienky, je praktickejší overal ( keď sa bude pýtať cikať že mama hneď, tak kým ho rozopneš Ti ociká ruky).. ďalší rok už som riešila gate a bundu, aby sa ľahšie vonku cikalo..

alex31
5. nov 2013

podla mna .. najlepsie je mat aj oteplovaky s bundou aj overal ... aspon my tak mavame kazdy rok ... aj ked mas pravdu overaly sa tazko zhanaju ... skus pozriet tu na bazare alebo nejake som videla v Tescu ... mozes vyskusat aj tam .. pripadne my mame celkom dobru skusenost so zimnymi vecami od firmy WOLF ... znacka pre deti ... ked si das do googlu najdes aj linky na slovenskych predajcov a mozes tak objednat cez net

navonka
5. nov 2013

Nech sa páči, v načom Pro shope máme rôzne overaly až do 3 rokov, zákazníčky boli zatiaľ spokojné s kvalitou aj cenou 😀