Kde kúpim nepremokavý zimný overal v Bratislave?

laily4
15. dec 2012

Ahojte maminy, surne potrebujem kupit overal pre 14 mes. chodiace dietatko, dnes som bola v Avione a nic som nenasla (pozerala som aj v H&M aj C&A). Nemam vela casu chodit po obchodoch, mate nejaky tip kde by som sa mala zastavit? Dakujem 🙂

seba1
15. dec 2012

Pozri Brendon, môžeš si pozrieť ich ponuku na www.brendon.sk, aby si tam nechodila zbytočne

balimka
15. dec 2012

@laily4 riesila som podobny problem, vsetky sa mi zdali malo kvalitne. Nakoniec som nasla perfektny zn. color kids v intersporte za 50e ... ale najmensie myslim mali 86-92 co neviem ci vam uz bude dobre

perlivka
15. dec 2012

Ja mam na predaj overal a som s nim bola velmi spokojna🙂pozri si ho🙂

radlinka
16. dec 2012

Exisport cca 40-50 euro. Zimny, waterproof, windproof, snowproof....na lyzovacku, ci hranie sa v snehu 😉 pripadne je dobra zn. Dare 2B ...jedna mamicka tu predavala vsetky velkosti https://www.modrykonik.sk/shopy/detske-zimne-ov...

pajerchinova
16. dec 2012

videla som aj v intersporte, mali vyrazne zlavy na overaly, dal sa kupit znackovy za 25e. rozne velkosti.

sasa999
16. dec 2012

Skus Killtec v Auparku, maximalna spokojnost s overalom, mali sme ho minulu zimu v tych extremnych teplotach, overal je teplucky, nepremokavy, neprefuka ho, kvalitny a nemusis dietatko pod neho tak babusit 🙂