Kde kúpim modulový mantinel do postieĺky?

veronika_1991
15. máj 2020

Ahojte, viete prosím poradiť kde sa dá kúpiť mantinel do postieľky, ale taký aby bol na každú tyčku zvlášť? Aby bolo cez bočnicu vidieť. Predstavu mám, len neviem nájsť také na webe... Našla som niečo podobné, pripájam fotku, je to cez dve tyčky, teoreticky by mohlo byť aj to, ale chcela by som na každú tyčku zvlášť. Potom som našla ešte nejaké "trampolínove rúrky", to sa mi zdá zbytočne široké. Ak viete o niečom takom, napíšte mi prosím 🙂

kikid1
25. máj 2020

Ahoj, akurat som pred par dnami na ne natrafila, odporucala ich jedna spankova poradkyna - avsak v eshope mala link na amazon 🙄 hladala som ich teraz na svk strankach ale nic som nenasla. V Uk ich je vela ked si das do google cot bar bumpers - ale na slovensku asi len oslovit daku krajcirku ci by to vedela spravit- co si myslim, ze pre dobru krajcirku nebude problem 😊

kikid1
25. máj 2020

Nedalo mi to, hladala som lepsie a nasla som 🤩https://www.babetkovo.sk/bizzi-growin-sada-8-za...

veronika_1991
autor
25. máj 2020

@kikid1 ďakujem ☺️ a čo hovorila tá spankova poradkyňa na to?

kikid1
25. máj 2020

@veronika_1991 vravela, ze v postielke ziadne vankuse, hniezda a mantinely a ak mantinel tak tento mriezkovy 👍 velmi zasadne bola proti hniezdam, lebo ze si tam babatko moze zaborit hlavicku a udusit sa. A odporucala zavinovanie 😊

veronika_1991
autor
26. máj 2020

@kikid1 To áno, keď sú tie vankúšove, tak je to kus v priestore ešte, a malá sa vrtí po celej postieľke. A hniezdo to som ani nekupovala a myslím, že by sme to ani neužili.
Na postieľke som mala tu stranu pri sebe voľnú bez mantinelu, ale začala sa bambuľka priťahovať rucickami a potom si buchne hlavičku o tyčku a rozplače sa. Teraz som prehodila mantinel, ale vadí mi, že ju nevidím hneď z postele, tak sa mi zdá aj kvôli tomu praktickejší tento modulový.
Aaa zavinovanie, to asi každé bábätko ináč berie, ja som dávala do perinky, aby mala ručičky voľné, keď ich mala stiahnuté sa jej nepáčilo ☺️
Konečne som sa k tomu dostala a hľadala som tiež niečo... našla som aj návod na to https://littlebeanbakes.com/2013/08/22/project-... 🙂

kikid1
26. máj 2020

@veronika_1991 ja som tiez hniezda nemala a ani nebudem kupovat a pri prvom som mala mantinel ale taky tenucky - skor len na to aby nanho netahalo, ale toto na tycky sa mi paci, len roboty je s tym riadne vela ako aj ona napisala. Ides to skusit spravit ci krajcirka? 🙂