Kde kúpim kvalitné pančušky?

cacika
2. nov 2012

maminy prosim, kde kupujete pančušky pre deti, take co sa po prvom noseni nezožmolkuju a nevytahaju a nepadaju detom zo zadku??? lebo ja na pancuchy asi nemam stastie...

angua27
2. nov 2012

ahoj,
ja kupujem C&A hlavne, prípadne ak na webe objavím dobrú cenu. dôležité ani tak nie je kde, alebo výrobca, ale aby pančušky neobsahovali iba bavlnu, ale napríklad aj prímes elastenu. také sa mi osvedčili najviac, sú prijemné a nevyťahajú sa. 😉

lujza123
2. nov 2012

@cacika co nam vydrzali tak to boli kupene v lindexe, exisport a v nejakom obchodiku zameranom na pancuchy a ponozky..ale vacsinou boli aj drahsie 😒

kamilka3
2. nov 2012

Ahoj, my sme spokojny so znackou Wola, Gatta 😉

dai
2. nov 2012

@cacika ahoj... Ja detom kupujem v bepone. Niekedy kupim aj v c&aalebo h&m ale to su take skor na paradu nie na normalne pohodlne nosenie... S tym beponom mam fakt len dobre skusenosti...

babajaga
2. nov 2012

ahoj,ja som velmi spokojna s tatrasvit...cista bavlna...kupovala som take aj starsim,ked boli malicky...mne napriklad dcera nechcela ine...len tatrasvitacke,klasicke riadkave....ake sme nosili este my,ked sme boli deti..ked som jej dala k suknicke uz s elastanom a cackami mackami...normalne to nezniesla....a k tomu este sa cela doskriabala po nohach...nerobilo jej to dobre...malicky ma 20 mesiacov a tiez mu davam iba tie a ine ani po obchodoch nepytam...on je chudunky...ale nepadaju mu,pekne drzia,sice s atrochu nosenim ponatahuju..ale ucel splnia...hreju dobre....

alena0305
2. nov 2012

Mne kupujem švagrina tiež tatrasvit ale priamo vo Svite v podnikovej predajni - tam stoja 2,70 - 3 eurá lebo inde v obchodoch aj 5-6eur. Mne malý tie elastické ani nevie riadne obliekať - v škôlke má pohodlnejšie tie klasické čo sme nosili aj my a robia sa od č. 70.

cacika
autor
2. nov 2012

dakujem za tipy. uz ma nebavia vsetky tie polske znacky co maju v beznych detskych obchodoch...
@dai skusim este ten bepon. ma nenapadlo, ze by tam mohli mat aj detske velkosti.
@babajaga prosim ta, tie tatrasvit sa kde daju bezne kupit??

chichinka
2. nov 2012

@cacika ja som kupila v bepone velmi fajn detske 🙂

chichinka
2. nov 2012

@cacika HM mam tiez a su velmi rychlo zmolkave..teraz som kupila nove, boli prane dva alebo tri razy a su zmolkove a nepekne. Nehovoriac o tom ze to nie je cista bavlna.

babajaga
2. nov 2012

@cacika tatrasvit do nasej zabudnutej dedinky si predstav ze vozi,teda diler 😀 ,ale minuly rok som kupila na mmb,od kocky co som brala capicu na zimu,ma ich po 3 eura....podla vekosti...este su nam dobre tie,ale za mesiac-dva zase budem musiet vecsie cislo....ak chces,poslem ti link.

cacika
autor
2. nov 2012

@chichinka posledne pancuchy co som kupila sa zozmolkaveli uz po prvom dni v skolke... ach jaj... a tiez neboli lacne...

miskax2
2. nov 2012

@cacika teraz maju v jednote velmi dobre bavlnene sama som bola prekvapena ake su paradne malej fajne sedia a aj som spokojna stali cca 3,60

lejlla
2. nov 2012

ja som min.tyzden kupila belindy a su super...a inak kupujem rewon...

zuzanocka11
2. nov 2012

V Exisporte,3,99 za kus alebo 4,99 za 2 kusy-to majú akciu niekedy.a sú 97 % bavlna.

jasminka7
2. nov 2012

@zuzanocka11 maju v Exisporte aj detske velkosti?

lucik194
2. nov 2012

posledne som kupila v LIDL, prala som ich uz asi 5x a este ani jedna zmolka, ale nie su to tie hrube (frote) co predavaju ale take klasicke tensie. tie hrubsie frote neviem ake su
a bepon este

zuzanocka11
3. nov 2012

@jasminka7 áno,ja som kupovala 98-104 a 104-110.

matilda2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sladkasue
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dokina
17. okt 2013

Ahojte, kde by som mohla kúpiť pancusky zn. Wola? Minulý rok som ich kúpila u nás v kamennom obchode, ale tento rok tam diler zatial nedosiel. Velmi sa mi osvedcili. Vdaka

ivv
17. okt 2013
oblecenieprekojencov
23. okt 2013

SLOVENSKE!!! nasa rokmi preverena kvalita Tatrasvit - na traky aj bez. A ked potrebujete mensie (Tatrasvit robi od 70 tieto rebrovane), tak mame aj od slovenskej firmy Pleso-velmi podobne- a oni robia uz od cisla 50 a kraaaasne farby. Podte pozriet, amme skladom a za super ceny (porovnajte si na nete s ostatnymi eshopmi)

anjelicek26
23. okt 2013

Nam pred par dnami dorazili F&F anglicke tesco pancusky. Su super. 3 balenie po 5 libier - s regulaciou teploty. Mozem len odporucit. Maxovi som brala cierne a sede a Saske aj cervene, sede, cierne, nejake vychytavky este dokupime v nexte k sukniam, pod nohavice je to suma fuk.

http://www.clothingattesco.com/page/search/?ter...

zlata54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
obchodpredeti
29. nov 2013

u nás je na pančuchy akcia v sekcii výhodný nákup 🙂

opicaskorica
29. nov 2013

Www.mile.sk

sasena29292
29. nov 2013

@anjelicek26 ahojki . Chcem sa spýtat aké je cez to Anglické f &fvpostovne. Dakujem sasa

dokina
19. jan 2015

Moje skusenosti s pancuchami:
Lidl - zmolkoveli, vytahali sa :(,
HM sa nevytahali, ale velmi rychlo zozmolkoveli,
Wola polsky vyrobca no neskutocna kvalita. Vyrabaju v dvojcislach a nositelne dlho, jedina chybicka krasy - predratie na prstekoch po 2 rokoch nosenia (samozrejme na striedacku). Mozem ich prat kolko len chcem, nevytahaju sa a zmolky su minimalne. Kvalitne aj tensie, ale super su aj frote, ktore su frote castou obratene na von.
Sklamanie posledna kupa v Reserved - vytahali sa a zozmolkoveli po 2 praniach.
Bepon, nevytahali sa ani nezozmolkoveli, tiez dobra kvalita.

mia886221
Odpoveď bola odstránená
Zobraz