Kde kúpim čiapku s otvorom na cop?

mimulik8
16. mar 2016

Ahojte maminky, neviete mi poradiť kde by som kúpila alebo objednala čapicu s otvorom na cop?

klaudusik7
16. mar 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

Klasicku siltovku ci nejaku inu ciapku zhanas?

mimulik8
autor
16. mar 2016

takú klasickú čiapku, videla som ju na nete, ale momentálne ju nemajú skladom a ešte k tomu sú aj z ČR 😢

trubi
16. mar 2016

Mne takú kedysi mama štrikovala 🙂

mimulik8
autor
17. mar 2016

@trubi máš šikovnú maminku 😵

stastnablcha
17. mar 2016

myslim ze strasne vela bab tu dokaze take nieco uhačkovat. pozri do komunity hačkovanie tu a spytaj sa kto ti to urobi.. isto to budes mat krajsie a možno aj lacnejsie 🙂

1erika3
17. mar 2016
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

takze uz len ostava najst nejaku babu ktora ti taku ustrikuje 🙂

mamutka
17. mar 2016

ja nosim celu zimu taku satku - je to len tak jednoduchy valec, ale ked to zlozim, natiahnem na hlavu a potom lezerne vyhnem, kde treba, je to vlastne ciapka s otvorom na cop 🙂

mimulik8
autor
17. mar 2016

ďakujem, skúsim to hačkovanie 😀

trubi
17. mar 2016

@mimulik8 aj na ebay sa dá nájsť, ale to háčkovanie je lepší nápad 🙂

maslenka47
17. mar 2016

@stastnablcha o tom "lacnejsie" naozaj dost vyrazne pochybujem, ked beznu obycajnu ciapku zozenies pod 10eur. Handmade je zjavie viac, ako adidas :D (resp vlna je drahsia, jak cela tuctova ciapka.. ) Ale ked to inak nejde, tak ozaj len na objednavku nechat si urobit.

cackaa
17. mar 2016

Google ti vyhľadá...zadaj "čiapka s otvorom na cop" (nechce mi to tu prilepiť správny odkaz).

mimulik8
autor
17. mar 2016

@cackaa hľadala som, ale zabudla som napísať, že chcem detskú a tú som nenašla 🤐

trubi
18. mar 2016

@maslenka47 vlna + cena práce (ten čas, ktorý pri tom strávi) ;)
Pokiaľ to teda niekto nerobí ako relax a chce len za materiál. Ale aj to mi už mama hovorila, že sa to neoplatí. Často nájdeš lacnejšie hotové ako dáš za vlnu..

stastnablcha
18. mar 2016

@maslenka47 no ja neviem, ale ked robim nieco ja (este niesom tak vymakana) tak som daval ciapky len za cenu vlny + tak 2 eura pre seba...
a poznam kopu bab co predavaju krasne ciapky hackovane po 6 eur..