Jedálenská stolička Peg-Pérego Prima Pappa Follow Me

lenka_lenus
14. mar 2023

Nemám v blízkosti predajňu kde by som si mohla pozrieť túto stoličku, preto sa chcem spýtať či máte skúsenosť s Wonder - nanotechnologická tkanina odolná proti škvrnám, ľahko sa čistí, je priedušná a extra pohodlná. Ci je to dobre na údržbu, alebo radšej kúpiť eco kožu a do toho vložku, lebo co som videla podľa fotiek, tak eco koža sa zvykne dosť poškodiť...

cyberk
15. mar 2023

Pouzivam skoro rok (od 2m) - na casti kde su nohy ulozene sa tvoria zmolky (zacalo asi po 3mesiacoch pouzivania bez vlozky), cistenie od jedla je vpohode, dokonca som to dala uz aj raz prat (i ked by sa nemalo) ale dcerka sa mi raz tak zgrcalaa ze nebola sanca to normal vycistit, neznicil sa potah nastastie
Ja som do nejakeho polroka pouzivala na tom aj tu novorodenecku vlozku od peg perego, za mna je to dobra kupa, hlavne aj neskor - ked potrebujem lepsie vycistit ten wonder potah tak pokym sa vysusi tak tam dam tu vlozku a stolicka je pouzitelna nadalej hh
Manzel ma eco kožu na gamerskej stolicke a teda ten potah uz po roku vyzera otrasne :D hned by som mu tu stolicku vyhodila takze ten potah by som isto nechcela pre dcerku na jej jedalensku stolicku

ikonica
15. mar 2023

Ja mam tuto stolicku s obycajnym umelym potahom, taka guma a mam uz druhe dieta a stolicka je stale ako nova... Ked je nejaka nehoda, povysavam, poutieram handrickou, pripadne aj osprchujem a popruhy vyperiem... Jedina nevyhoda je, ze sa tam dieta moze trocha spotit... Ale to mozno aj pri inom type potahu...

lenka_lenus
autor
15. mar 2023

@cyberk ďakujem, keď som pozerala inzeráty tak stoličky z eco koze mali tu kožu takú pokrcenu v časti kde sú nožičky, preto ma to viac ťahá ku materiálu wonder

lenka_lenus
autor
15. mar 2023

@ikonica áno to je pekný vzor, ale teraz nie sú v ponuke také pekne vzory 😁