Je vhodný anatomický vankúš pre 2 ročné dieťa?

lucikatn
25. jún 2012

Synovi (2r.) by sme chceli kúpiť anatomický vankúš no nie som si istá či je pre neho vhodný alebo až pre väčšie deti... Príp. akú maximálnu výšku vankúša zvoliť?

anjelicek26
25. jún 2012

@lucikatn... Max ma vankusik vo vyske perinky, su zarovno... je to skor placka ako vankus 😅 Podla mna ked uz vyssi vankus, tak je anatomicky urcite vhodnejsi, ako iny. My zatial mame ale stale ten miminkovsky.

ikke
25. jún 2012

my mame tu babatkovsku placku z ikea, aj tak spava viac mimo neho (odtlaci ho k celu postele) ako na nom 😅
anatomicky vankus pre 2-rocne dieta mi pride ako uplne zbytocna investicia... 😉

ajkuska
25. jún 2012

ak sa anatomický myslí aj taký z pamäťovej peny tak na tom som čítala, že je od 3 rokov.

ivett1
25. jún 2012

ahoj, my sme našim dvom deťom kúpili anatomické vankúše oba veľkosť S a z pamäťovej peny cca pred pol rokom...a tiež sa mi zdá, že je to obmedzené vekom a dokonca postavou-šírka ramien...atď, ale to sa treba opýtať v špecializovanej predajni... 😉 ...a možno by bolo dobré, keby si to najskôr synček "niekde "vyskúšal"...

anjelik1678
20. jún 2018
Používateľ anjelik1678 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anjelik1678.

A co mensie deti? Mate nejaky babatkovsky vankusik? na podporu hlavicky? dakujem

chips_a
22. jún 2018
Používateľ chips_a je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od chips_a.

@anjelik1678 Za mňa áno, najlepšie je to do autosedačky či kočiaru. Ale musí to byť naozaj špeciálny. Ja som jeden dostala darom od sestry, a je to v tvare sloních uší, takže to pekne drží hlavičku. No kupovala som potom hneď aj druhý na vystriedanie z lalalukids 🙂

anjelik1678
25. jún 2018
Používateľ anjelik1678 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anjelik1678.

Moc dakujem, znie to zaujimavo, som ani nevedela ze do autosedaciek sa davaju 🙂

sisi86
26. apr 2019

Anatomicky vankus