Je táto výbavička vhodná do postieľky aj pre chlapčeka?

zuzinka18
2. jan 2015

Žienky prosím poraďte mi, je to moc ružové? alebo sa to hodí aj pre chlapčeka? Rozmýšľala som, že plachtu by som dala nejakú zelenkavú alebo modrú a bolo by to také veselšie pre drobca. Čisto modrú nechcem.
Rozhodujem sa medzi pásikmi a tou sivou bodkovanou verziou.

Ďakujem za názory

miku1
2. jan 2015

@zuzinka18 Tá pásikavá je krajšia, taká živšia 🙂 Nevidím dôvod, prečo by to nemohlo ísť aj pre chlapca.

muchacc
2. jan 2015

Moja je dievčatko a má teraz obliečky krtek 😉 ako sa tebe páči tak si daj 😉

amy25
2. jan 2015

Mne sa viac páči tá sivá. Dala by som pestrejšiu farbu na plachtu. A akej farby je izba?

lili19
2. jan 2015

ta farebna je kraasna a v pohodke pre chlapceka preco nie s modrou plachtou idealna vesela kombinacia.z akej stranky to je?velmi pekne

veronikax
2. jan 2015

Ta pasikava je kraaaaaaaasna ;) kludne ak sa daju dalsie doplnky do modra ;) tak moze byt ;) je to veselsie a zivsie ;) krasne farby ... ktore ho budu zaujimat ;)

pipinka4
2. jan 2015

@zuzinka18 kludne aj pre chlapceka.ja mam dievcatko a ma fialovu supravu a urcite by som ju dala aj chlapcekovi keby mame druhe babo.obe su krasne ale ked chces zivsie tak tu pasikovy by son dala.moja mala dostala teraz na vianoce sede oveckove navlecky su krasne ja son jejbich vybrala a povedala bavke nech jej ich kupi.teraz sa to uz nedeli na chlapcenske ci dievcenske.

lindush123
2. jan 2015

Jej,ta pasikava je krasna. Odkial sa da objednat?

adka629
2. jan 2015

ta pasikava je nadherna..a kludne moze byt aj pre chlapceka.. 🙂

mitomi
2. jan 2015

Mne sa paci tiez ta pasikava,hned by som si ju dala tiez. 😲

nikuska_v
2. jan 2015

Wau to je krásne, môžem vedieť odkiaľ? 🙂 a myslím že obidve sú krásne a vhodné určite aj pre chlapčeka 😉

siska53
2. jan 2015

@zuzinka18 obe su krasne,aj ked ja by som tu 1.pre chlapca nezvolila..hoci..im je to absolutne jedno. Ja mal zelene a zlte,plachtu aj modru a spi na nej aj dcerka...a kocik sme mali cerveny.🙂
Takze kup obe a mas aspon na striedanie.🙂

bonaqa2013
2. jan 2015

vhodná je aj tá prvá aj druhá. Ale mne sa páči viac druhá - tá je úplne pre chlapčeka. Ale zas prvá je živšia. no mala by som problém sa rozhodnúť.

melesmeles
2. jan 2015

ta pasikava je velmi pekna, urcite aj pre chlapca 🙂

lili19
3. jan 2015

@zuzinka18 odkial sa daju objednat zuzinka?

katka1981
3. jan 2015

@zuzinka18, ta pasikava je uplne uni, modra je fadna, smutna

malamargotka
3. jan 2015

@lili19 ja som ich nasla tuhttp://www.e-kociky.sk/4-dielna-suprava-do-post...[1]=Oranžová&variant[14]=90x120+cm

lili19
3. jan 2015

@malamargotka dakujem😊

siska765
3. jan 2015

@zuzinka18 ta siva sa mi pre chlapceka paci viac na kolko v tej paskavej je aj ruzova, ale daj aka sa viac paci tebe.

zuzinka18
autor
3. jan 2015

Dakujem pekne za rady ja som to nasla na polskej stranke swiatmaluszka.com.pl

katrinka8
3. jan 2015

Ahoj, podľa mňa tá pásikavá je krajšia, ale ako píšem, podľa mňa. Bábätku je to 48, akú farbu to bude mať. Ja som synčekovi po dcérkinej bielej kolekcii chcela postieľku spestriť a aj som kúpila nové hniezdo a maličký mi urobil škrt cez rozpočet, v postieľke od narodenia spal asi týždeň, potom tam začal revať, akoby sme ho drali z kože. Keďže sa stav nemenil ani po viacerých skúšaniach, stala sa postieľka len odkladacím kusom nábytku s baldachýnom a krásnou "výbavičkou". Mimochodom, dcérka mala od toho istého výrobcu kúpenú sadu - bielu a obliečky ešte na výmenu druhé bledomodré 🙂 Kočík sme mali modrý - aj pre dcérku a teraz pre synčeka (ten istý). V konečnom dôsledku prídeš časom na to, že to všetko sú úplne nepodstatné veci 😀

didi51100
5. jan 2015

@zuzinka18 ahoj, mne sa tiez viac paci ta pasikava suprava. babatku len prospeje, ked bude mat okolo seba pestre farby, viac ho uputaju. a ked k tomu das este nejake doplnky v cisto chlapcenskych farbach, tak to bude paradne vyzerat. 🙂 moj syn mal v postielke kriklavo zeleny mantinel s bielymi oveckami 😀 a nikde sa tak dobre nevyspal, ako v postielke, dokonca sa do nej aj sam pytal 😀

malamargotka
8. jan 2015

@zuzinka18 prosim ta budes si ju objednavat?

tdz
8. jan 2015

skôr by som ju dala pre dievčatko, ale je nádherná a chlapčekovi určite neuškodí

adka7755
12. jan 2015

Pásikavá je úžasna☺...čím pestrejšie,tým krajšie☺

dollynkaa
12. jan 2015

@zuzinka18 mne sa viac paci ta prva. Ta druha je taka nudna

zuzinka18
autor
12. jan 2015

@malamargotka Ešte neviem 🙂

papricka33
12. jan 2015

Ja som dcerku vozila v modrom a teraz synceka v cervenom kociku. No a co. Daj, co sa ti paci. Jemu to bude jedno a ostatnych do toho nic 😉