Je stojan na vaničku dobrá vec?

miriam311077
23. okt 2012

Baby, chcem sa vas spytat na nazor, ci je dobra vec stojan na vanicku....moj priatel ma strach, ze je to nestabilne a nieco sa stane.....

liz_lemon
23. okt 2012

my ho nemame, ale urcite je to dobre uz len preto, ze si setris chrbticu

cipinka309
23. okt 2012

My máme počas kúpania vaničku na stole. Je to aspoň menej náročné na chrbticu. ...... Ale počula som, že sú s tým stojanom na vaničku kamarátky spokojné.

laurka15
23. okt 2012

máme a je to super, sme veľmi spokojní, a neviem, aký máte vyhliadnutý, ale náš je veľmi stabilný, fakt je to dobrá vec 😉

koniarova
23. okt 2012

Ja odporúčam. 🙂 🙂 Nie je to nestabilné, nič sa nestane. 😉

ikke
23. okt 2012

ja som na stojane s nosnostou 40kg kupala este aj takmer 2-rocne 14,5 kg dieta 😅

kvetinka211
23. okt 2012

@miriam311077 zalezi od temperamentu babatka ... s mojim by som mala prinajmensom nervy v kybli kebyze mam vanicku na stojane ... takze prvy mesiac-dva sme mali vanicku na posteli v spalni a ked uz byvala postel prilis mokra od toho ako spliechal tak vo velkej vani a neskor ked zacal sediet vo vanicke tak mam malu vanicku vo velkej vani polozenu a tak mi to najlepsie vyhovuje a aj bezpecnost je vacsia, priatel ma pravdu ... zazila som uz jeden uraz v kupelni, stacilo mi ...

nori21
23. okt 2012

@miriam311077 my sme tiež mali, používali sme to veľmi dlho, je to super vec a stabilné, ale už sme vyrástli a kúpeme sa vo vani.

ivka_666
23. okt 2012

Máme a vrelo odporúčam je to super vec!!! Tiež som váhala, ale stálo to za investíciu ;)

ginger_fox
23. okt 2012

Ja mozem tiez vanicku na stojane len odporucit. Nekupovala som, mali sme pozicane od rodiny, takze aj ked som zo zaciatku mala obavu, uvedomila som si, ze uz jedno babo tu vanicku na stojane vyuzilo a bolo to ok.

blueskyka
23. okt 2012

stabilne to je, ale dost kratko vyuzitelne...a po dalsie, ak mas malu kupelnu, tak uplne na prd...inak musis vykurovat izbu, v ktorej budes mat stojan s vanickou...ja som to predala hned ked mala moja mala dva mesiace...

nadhera
23. okt 2012

cez vanu som davala krizom dosky z plavajucej podlahy - na to detska vanicka a poriesene 😀 😀 😀

salma22
23. okt 2012

nie ..nekupovala by som ho...vanicka sa da dat aj na stol

lubicakovac
23. okt 2012

podľa mna je to zbytočná invetícia a čisto marketing, radšej si kup niečo iné ako stojan na vaničku, nakoľko stojanom ti fakt môže byť hocičo

mychaella
23. okt 2012

Ja tak kupem uz druhe dieta, a je to super vec. Sestra tak kupala syna do 2rokov, takze to nie je malo vyuzitelne, skor by som povedala, ze ako to komu vyhovuje. A v pohode aj mdo malej kupelne, zlozis, vanicku das do vane a mas miesto

vianocnystromcek
23. okt 2012

to asi kazdy podla svojho. ja som bola po cisarskom napriklad a mne bodlo ze som sa nemusela moc naklanat pri kupani. nas maly je dost tazky tak ma aj tak bolia krize - uprednosnujem ich teda moc nenamahat zbytocne 😀

jankako
23. okt 2012

Dobrá vec,pokial nemáš kde položiť vaničku.Dosť vysoko je to na to,aby si sa nemusela zohýbať.odporúčam.nestojí to vela a ked kúpiš použite za dobrú cenu,nie je o čom.

zuzana17
23. okt 2012

podľa mňa je dosť stabilný, ale je to úplne zbytočná investícia 😉 , radšej by som investovala do niečoho iného. Sama uváž, či ho potrebuješ.

hradnapani
23. okt 2012

ak sa ti zmesti do kupelne, tak sa to oplati. My sme mali pozicany, ani som ho neplanovala, a napokon som bola velmi spokojna. Vyuzili sme ho do roka. Je stabilny, v pohode.

sachmetttt
23. okt 2012

my to máme doma a používame to od narodeińia a je to super vec..(mne to strašne pomohlo po císarskom)My máme od bébé jou a je fakt super stabilná....Nebojím sa odporučam.

tanija133
23. okt 2012

aj my sme to velmi vyuzili..mali sme pozicany aj s vanickou...a nevedela som si vynachvalit, nemusis sa krcit na vanou vo vanicke..takto si pekne narovnana a kupes bez stresu babo....

masinka
23. okt 2012

my sme kupali vo vanicke len chvilocku - najdlhsie pri najstarsej - do jej 4 mesiacov.... potom uz baby plavali vo velkej vani. na tu chvilku by sa mi to teda neoplatilo. ako podlozku pod vanicku sme do vane polozili 2 vedra naplnene vodou. Mozno to nebolo uplne 100% stabilne, ale babo som aj tak pocas kupania vo vanicke drzala.

brisilda
23. okt 2012

Ja som mala prebalovaci pultik a neskor som musela kupovat novu vanicku tak som kupovala aj stojan a velmi som si ho chvalila ! uzasna vecicka 🙂

foxinecka
23. okt 2012

taktiez sme velmi vyuzili, vyborna pomocka🙂

zabka7
23. okt 2012

stojan na vaničku som mala požičané od kamošky, ale sme to použili len raz, nakoľko v kúpeľke som nemala dosť miesta. Nakoniec sme to vyriešili tak, že cez vaňu som dávala krížom dosku a na to detská vanička.

beruska113
23. okt 2012

pre mna úžasnááááá vec. nedam nan dopustit. určite odporúčam

katy1979
23. okt 2012

Ja som pocula o uraze miminka pri pouzivani stojana. Nemusela to byt samozrejme chyba stojana mohol zlyhat ludsky faktor ale vidiet padat k zemi male dieta je nic moc. My sme davali vanicku na stol

lolko_lenka
23. okt 2012

ja som bola maximálne spokojná s vaničkou na stojane, používali sme do 6. mesiaca. Stabilný je určite, aspoň ten náš.

s1m.one
23. okt 2012

Urcite ano,my sme boli spokojni,kupis si kvalitnu. Takto je to lepsie ako na stole ci stolickach,ktore ani nie su primerane vysoke...

ejuska79
23. okt 2012

ja ho pouzivam dodnes, som maximalne spokojna, dcerku som tak kupala az do druheho porodu, t.j 19 mesiacov (s tym bruchom to aj tak bolo pohodnejsie) a teraz sa kupe maly.. a podotykam, ze moje deti nie su male ani lahucke 🙂

eva423
23. okt 2012

Výborná,aj ja som ho používala a bola som max.spokojná.Odporúčam 🙂 🙂 🙂