Je normálne mať postieľku pre bábo od 17 týždňa tehotenstva?

nenamich
30. dec 2011

zdá sa vám normálne,ked má niekto nachystanú postielku pre dieťa už od 17.mesiaca tehotenstva?

tea333
30. dec 2011

nechapem pointu tejto otazky.nemas co robit, tak rozoberas zivoty inych? alebo sa bojis o nejaku kamosku, ze jej preplo?

natas4
30. dec 2011

od 17 mesiaca??????? tak urciteeee 😀 😀 😀

cikyta
30. dec 2011

Prečo nie ? Nech si robí čo chce kto chce........Poznám ženy,ktore si kupovali výbavičku, aj ked neboli ešte ani tehotné. 😉

mia551
30. dec 2011

len aby ju vyuzila...🙂 nasa mala v postielke vobec nechcela byt od narodenia a spi so mnou doteraz... 🙂

maria30
30. dec 2011

Prečo by to nebolo normálne? Ak to tak niekto cíti, tak prečo nie... aj to môže mamičke psychicky pomôcť prekonať ten dlhý čas... ja osobne som tak skoro nemala ani pri jednom... myslím, že sa zbytočne práši na prádlo, kde bude neskôr bábätko..

syslica
30. dec 2011

Veľmi divné 😀 , hlavne som ešte nikdy nepočula o tom, že by tehotenstvo trvalo 17 mesiacov - či nebodaj viac 😅 .
Ale chápem, že to bol asi preklep v rýchlosti a správne malo byť "od 17. týždňa". - tak ti aj odpoviem bez mentorovania: zdá sa mi to priskoro, ale ak sa žena veľmi teší na bábo, je to pochopiteľné. Na povery neverím, každý sa má riadiť podľa toho, ako sám cíti. 🙂

akika722
30. dec 2011

tak isto preklep 😉
ale ved nech si robi každy čo chce 😉 a čo?ja som mala kočik kupeny ked som bola v 20tom tt.
A vieš čo mi každy može,to je každeho osobna vec si myslim..
Ja som si ani pri jednom tehu nenechavala nič nakoniec,všetko som mala nachystane v predstihu 😉

stardust
30. dec 2011

preco by to nemalo byt normalne? Postielka mohla byt velmi pekna, preto ju dotycna kupila aj skor, mohla byt v akcii a blablabla. Neexistuje ziadna norma, ktora by upravovala cas, kedy sa ma nadobudnut detska postel, takze je to kazdeho osobna vec.

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkazaborska
30. dec 2011

Kludne ju moze mať odkedy chce pripravenu,je to na každej...ja som tiez taka ze mam radsej vsetko pekne nachystane a teraz som neskutocne stastna ze som si vsetko pochystala uz v 27 tt lebo od 30tt som otvorena a mam prisny klud.,no teraz uz ani nie ale nemusim sa uz nicim absolutne zaoberat

lutia
30. dec 2011

je to na každom a keď chceš mať postieľku už pripravenú tak nevidím problém...my sme kúpili postieľku až v 39 tt a kedže som rodila v 40tt tak mi ju poskladal manžel 🙂) a pripravil všetko ostatné 🙂) len tak tak sme to stihli lebo som sa nevedela rozhodnúť ktorá sa mi páči viac 🙂 a za druhé sme nemali priestor kam ju uložiť... aj keď ma teraz napadá, že ak myslíš tým, že len rozloženú a postavenú konštrukciu tak nie je problém, ale návliečky a vše ostatné by som ešte nedávala kvôli prachu atď.

pimpulienka
30. dec 2011

Ano je to trošku skôr, ale nevidim dôvod to nejako špecialne riešiť. Každa maminka si robi po svojom a keď chce mať postieľku už v 17 tt tak nech má 😉

majka1981
30. dec 2011

ak ocakava maminka, ze bude na rizikovom lezat, tak nech si radsej pripravi skorej 🙂
ja som osobne objenala postielku v 35 tt, lebo som vedela, ze ak sa babo narodi skorej, tak v dnesnej dobe dojde postielka sup sup rychlo 🙂
co sa ale priznam je, ze v postielke nespava, lebo spava s nami v posteli 😅