Je možný nákup z anglického H&M s dovozom na Slovensko?

sam2
26. jan 2015

Dievcata mam taku otazocku. Neviete ci sa da objednat z anglickeho H & M? Tak aby mi to prislo na SVK? Pripadne aj z F&F. Neviete ci sa to da? Dakujem za odpovede. Pripadne aj linky 🙂

danieli
26. jan 2015

H&M - neda sa, ja objednavam z nemeckeho H&M k sesternici do Nemecka, ta mi moje balicky bud posle alebo dovezie, v priebehu tohto roka by slovenske H&M malo spustit e-shop, F&F netusim

sue
27. jan 2015

@danieli nerobíš to aj hromadne? 😕

danieli
27. jan 2015

zatial nie, ale h&m ma eshopy tusim aj v rakusku, a v inych eu krajinach tak pokial mate niekde znamych, objednajte k nim 🙂

sampo
27. jan 2015

@sam2 da sa.. bud si to objednaj k nejakym znamym ako ti pisali baby alebo potom cez sprostredkovatela alebo si zaregistruj adresu na http://www.nakupyvanglicku.sk/#sthash.c0jqT4p6....

edvelyn
27. jan 2015

@sam2 z f&f ti poslu aj na slovensko..chod normalne na slovensku stranku f&f a tam t presmeruje na anglicky eshop

sam2
autor
27. jan 2015

Jeeej, dakujem kocky za info..idem sa teda trosku pohrabat. V anglicku je muzova sesternica, ale bohuzial oni nemaju take blyzke vztahy, aby som ju tymto "zatazovala". Ide mi o to, ze ked som pozerala UK hm, tak ceny boliteda ovela nizsie 😀
A ked sputia eshop na svk, tak predpokladam, ze ceny budu take, ako v nasich obchodoch. A mozno sa mylim a bude to fungovat ako next.uk 😉

janett310
Odpoveď bola odstránená
Zobraz