Je možné pripojiť odsávačku soplikov aj k starým vysávačom?

30. jan 2024

Prosím vás je možné pripojiť odsávačku soplikov aj k starým vysávačom? Potrebujeme ju kúpiť len doma nemáme vysávač tak chceme si požičať od svokry ale jej vysávač má aspoň 20 rokov tak neviem či to bude možné nepoznám ten systém 🤷

petamich
30. jan 2024

no ak ma klasicku hadicu, tak to tam pripojis, ono sa to nijako nepripaja, len ten koniec strcic do hadice od vysavaca a ako ho zapnes tak to tam vlastne tlak nacucne a ten tah potom taha aj sople - len teda odporuca sa dat vykon na minimum, toto jedine neviem, ci ten stary ma

martinka13
30. jan 2024

Pokiaľ ma reguláciu výkonu, nebude problém

aalt
30. jan 2024

Hocaky s regulaciou vykonu, odsavacka ma taky plastovy postupne sa rozsirujuci "kuzel" takze pasuje do roznych priemerov hadice ...
Prave som si uvedomil, ze mame vyse 20 rocny vysavac ...

nevenka
30. jan 2024

@aalt mne 20 rocny vysavac nepride nejaky stary, ale asi to ja starnem uz tiez 😅🤣.

mimimoje
30. jan 2024

môj syn má takmer 15 a pri jeho narodení sme mali 10 ročný vysávač a žije. nechápem naozaj celkom tejto otázke, na tej odsávačke je tak maličká dierka, že aj keď pustíš najvýkonnejší vysávač s vysokým výkonom, tak tá odsávača to zredukuje na minimum.

aalt
30. jan 2024

Za mna je ta regulacia vykonu skor na to, aby odsaty soplik ostal v odsavacke a nebolo potrebne potom pucovat aj vysavac ...

petamich
30. jan 2024

@mimimoje tak moja svokra ma stary vysavac, ktory nema okruhlu koncovku ale akoby plochu a tam tu odsavacku nedas, ten co spomina autorka asi nebude az taky stary ale tak su asi pripady, kedy to proste nepojde

janka_266
30. jan 2024

Odporúčam odsávačku, ktorá sa dá použiť aj ústne, my sme našu napojili na vysávač asi raz, rovnako vytiahla aj bez vysávača 😃a menej stresu pre dieťa.

autor
30. jan 2024

@mimimoje otázka jednoduchá nikdy som takú odsávačku nemala v rukách neviem ako to funguje a teda či sú tam nejaké technické požiadavky... Asi radšej sa najprv opýtať ako rovno kúpiť a potom riešiť že je tam problém či? 😊

autor
30. jan 2024

@janka_266 ja mám tu ústnu a tu používam ale teda pľúca mi už nestačia a ona má veľmi hlboké tie hlieny 🙈

autor
30. jan 2024

@petamich neviem presne koľko má ten vysávač dosť možné aj cez 30 rokov to je svokrin vysávač viem len že je veľmi starý ako mi bolo povedané ale koľko to len tipujem 🤷 aby som nakoniec ešte aj vysávač kvôli tomu nekupovala

petamich
30. jan 2024

jedina dolezita vec je ci ma okruhlu tu koncovku ak ano, tak by si nemala mat problem

nicole003
30. jan 2024

Ako píšu žienky vyššie ak má vysávač okrúhlu hadicu tak by malo pasovať.ja som teraz po rokoch vytiahla 16 ročný vysávač kvôli odsavacke. Pasovala stará 11 ročná odsavacka aj nová.ta stará bola totiz sklenená a manzelovi sa podarilo ju rozbit.

tinkavvv
30. jan 2024

Prepac, ze dam od veci otazku, ale nemate doma ziadny vysavac? Ani taky rucny? Lebo to pasuje aj na take, len musia mat okruhly otvor.

autor
30. jan 2024

@tinkavvv nie nemáme, máme xiaomi robotický vysávač a potom ešte tyčový vysávač Philips s mopom...

autor
30. jan 2024

Ďakujem všetkým za rady 😊

lneviemmeno
30. jan 2024

Prosim vas, nestane sa nic ked moj vysavac nema regulaciu vykonu?😒
A este otazka, tie tycove vysavace, na ne pripojim odsavacku? planujeme v buducnosti kupit taky.

tinkavvv
30. jan 2024

@lneviemmeno Mozes aj na tycovy, ale musi mat okruhly otvor. Zrovna philips, co ma aj autorka ho ma taky iny.