Jarná výbavička pre novorodenca

jaejae21
2. jan 2017

Ahojte ženy,
Môj termín pôrodu je 7. apríla. Preto by ma zaujímalo, na čo by sa pri výbere výbavičky nemalo zabudnúť. Ide mi skôr o to, čo by mala obsahovať jarná výbava pre novorodenca, kedže ešte nie je až tak teplo. Na internete je veľa popisov výbavičiek, ale buď na leto alebo na zimu. Prosím, ak je možné vyjadrujte sa prosím vecne, napr. číslovanie oblečenia nemusí byť spomínané. Vopred ďakujem za rady.

pribinak
2. jan 2017

Bodynka s dlhým rukávom, dupacky, polodupacky, tenký overal, kabátiky, čiapočky, tenšie, ale aj jednu hrubšiu,
Deka, zavinovačka, látkové plienky pod hlavicku

jasminet
2. jan 2017

jar moze byt aj -5stupnov, aj +20... ja by som kupila aj zimny fusak, taky co mozes dat aj do hlbokeho (pri novorodencovi) aj sportoveho kocika (uz v zime ked bude vacsie babo) a potom podla potreby dieta do neho obliekla viac ci menej...
zavinovacka za mna nie...

jaejae21
autor
2. jan 2017

@pribinak ďakujem

jaejae21
autor
2. jan 2017

@jasminet ďakujem

arturovamama
2. jan 2017

mam ten isty termin 🙂 urcite teple veci.. nie vela tak dve bundicky , overal a tepla ciapka ti vela z rozpoctu neukroja ..potom klasicky veci na zimu ,mozno nejake kratke bodynko ale uz 62..ak budes mat kupene polodupky,teplaciky a bodynka ,da sa to nakombinovat podla pocasia..inak ked som rodila prveho syna tak 5 aprila snezilo 😉

dada200
2. jan 2017

@jaejae21 ja mám termín 29.aprila. Nekupujeme už žiadny fusak ,ani bundičky. Nám ciapocky ,body s dlhým rukávom ,polodupacky,tepláčiky,overal teplákovy,svetriky,pyzamka všetko veľkosť 56. Potom tenké aj hrubšie zavinocacky a deky. Veľkosť 62 už kupujem body s krátkym rukávom a letnejsie veci.

jaejae21
autor
3. jan 2017

@arturovamama Ďakujem

jaejae21
autor
3. jan 2017

@dada200 ďakujem