Inhalátor Omron C28P

29. dec 2022

prosím mám tento inhalátor a dávala som cezeň inhalovať polročnej dcérke ale unikala mi para naokolo nesedel jej dobre bola tam táto maska..(okruhla)...myslíte že tá novorodenecká bude lepšia?

lasoli
29. dec 2022

no unika to,ja som sa inhalovala a som bola prekvaoena ze skoro nic som z toho nemala.Skus este vykonny a velky difuzor,ten mozes pustit na celu noc a az taka hmla je v izbe.Ale co ja viem ci tir inhalacie nam dako pomahaju,ja ti neviem mam skor pocit ze ani nie,ze s inhalaciami alebo bez je to robnake.

slavomira236
29. dec 2022

Áno ono ide veľa bokom aj mne...inak ja som inhalator kúpila zo začiatku inhalovali stále no mojim som nepozorovala aby to zaberalo aj tak s musela dávať kvapky od kašľu alebo ATB..teraz stojí v skrini

toiba
30. dec 2022

zdravim, mam tento inhalator aj ja doma, skusalla si niekedy sama si sadnut a inhalovat? ja si sice davam dospelacku masku, krpcovi detsku, ale musim pritlacit jemne, aby to neslo kade-tade, minimum mu ide bokom, ked vydychuje, tak vtedy vidno, ze ide von z masky ta para. u mna taktiez ide ta para ci ako to nazvat von z masky, ale sama citim pri nadche ucinok, volno som vedela dychat po 10 minutach s vincentkou... u mna to ma ucinok aspon tento, neskusala som pri vaznejaich chorobach lebo sme nemali... ale ja som spokojna, aj ta nadcha je pre mna vyhra 🙂. co sa tyka krpca, tak jemu prestal po pravidelnom castom inhalovani tiect soplik, akonahle som na druhy den nemala tolko casu na inhalacie, tak sa mu pustil zas ☹. cize efekt som videla aj u krpca, len 4xdo dna a aspon 12 minut a bol bez soplika... drzim palce nech sa dobre inhaluje

autor
30. dec 2022

@toiba ďakujem 🙂 ...a teda pri sopli dávate vincentku ? Lebo čítala som ze až pri hlienoch sa ma dávať ale teda naša ma suchý kašeľ ale ma sopeľ

toiba
30. dec 2022

niekde som čítala, ze moze sa pri nadche aj vincentka, tak som ju kupila a ako nam paradne zabrala 🙂, skusim este pohladat, ze kde som to citala... mne sa zda ze na instagrame jednej detskej pani doktorky...

toiba
30. dec 2022

detska doktorka ma vincentku spomenutu aj ako prevenciu, pri sopliku, pri zahlieneni... 2-3 denne 10 minut myslim a 10ml