Ingvart postieľky

2. jan 2022

tie čo ste si kúpil pre bábätko tieto rastúce postielky viete mi povedať či sa to oplatí? páčia sa mi aj nad takou premýšľam len sa mi zdá dosť dať 400 eur za postieľku ked obyčajnú môžem mať za 100 aj menej ....viem že vydrží dlhšie kedže sa dá rozložiť ale aj tak ...

cyberk
2. jan 2022

ja som z nej bola tiez paff na zaciatku tehu... vdaka bohu som ju nekupila, postupom casu a analyzovania som zistila, ze tak ci tak ked bude mat mala 3r zacneme zariadovat detsku izbu a chcem tam dat inu postielku. Taku, co nebude mat take, ako to ja nazyvam, mreze :D

autor
2. jan 2022

@cyberk chápem :D no ja vlastne ani neviem do akého veku asi má vydržať? ..lebo ja som práve myslela že ked by tam vydržalo tak do 6 rokov aspoň tak by sme už potom kúpili normálnu posteľ nech nekupujeme každé 3 roky inú velkosť postele :D

raduska458
8. jan 2022

Ak chcete do 6 rokov tak by som kúpila postieľku s rozmerom 140x70cm, ktorá sa dá potom prerobiť na posteľ. Stačí zadať do Google postieľka 140x70cm a už si vyberiete aká vám bude vyhovovať. Ja to budem tiež asi takto riešiť keďže zo začiatku bude bábo v kolíske po mojom mužovi 🙂