Ikea výbava pre bábätko

makromolekula
22. feb 2014

O par mesiacov ockavame prirastok a predtym sa chystame aj do Ikei. Co by ste odporucili/neodporucili z tohto obchodu pre babatko? dakujem Vam

matula1981
22. feb 2014

my sme mali tieto veci:
spaci vak
hniezdo do postielky
matrac do cestovnej postielky
paplon
obliecky, plachty
vanicku na kupanie
podbradník

lalaboo
22. feb 2014

hracky 🙂 nasa miluje svoju plysovu pandu, ktoru dostala uz v porodnici 🙂
a este jedalenska stolicka Antilop.

fem
22. feb 2014

vsetko je tam dobre 🙂, spacie vaky, postelnu bielizen, paplon, vankus, latky, prikryvky presivane plnene, mozno pouzit na hraciu deku, alebo na plachtu polozit, ak sa cestuje, tak je na vlastnej. vsetko (vratane paplona, vankusa) sa da prat na 60 stupnov, to znamena ze kludne sa to moze raz za cas v pripade potreby vyvarit a nic sa tomu nestane. Odporucam, bola som prekvapena, ze niektore veci v inych obchodoch, sa nedaju prat len na 40, pre babo je to dost malo. Inak este prebalovak a plachticky k tomu. bavlnene plienky. takisto babatkovske hracky a drevena hrazdicka. drevene auticka.

liz_lemon
22. feb 2014

my mame odtial postielku, matrac, spaci vak, hracky, nocnik, prebalovaci pult, protismykovu podlozku do vane, zavesy v detskej izbe, postelne pradlo, deky, podbradniky, detsky riad, paplonik, vankus, koberce

adelajda2012
22. feb 2014

Vysoka stolicka Antilop a hracky

petronelae
22. feb 2014

Odporucila by som odtial deky, plachty, bavlnene plienky a drevene hracky. 🙂

cawes
22. feb 2014

ahoj vsetko okrem madracov, ja mam jeden z detskeho obchodu stal 200 euro a mam jeden z ikei za 50 euro no to sa neda porovnat. V zivote by som ten za 50 nedala malemu ako novorodencovi dostal ho az teraz ked ma rok a pol tak do cestovnej posietlky ked ideme na slovensko

maribell
22. feb 2014

my sme skromna rodinka a mame jedalensku stolicku antilop ..stoji 10 eur 🙂 maly ma rok a pol a sluzi doteraz 🙂

bosoriak
22. feb 2014

@makromolekula
My mame tu stolicku Antilop, je lepsia a skladnejsia, nez draha Graco co sme mali. Potom ten dreveny lacny prebalovaci pultik (vraj nosnost 15 kg, padla nam na neho pri odstredovani pracka a ustal to 😀 ). Podbradniky, lyzicky, tanieriky, pohariky, misky, postelnu bielizen, nepremokave podlozky do postielky, deky a hracky. A detske postele KURA teraz pre obidve dcery (ale uz su velke) 🙂

prasiatko30
22. feb 2014

My sme mali a este stale pouzivam taky prebalovaci stol co bola vlastne policka a na tom bol primontovany pult pult som pouzivala pokial som potrebovala prebalovat ako pri jednej tak pri druhej a policku sme pouzivali donedavna kym sme neprerobili detsku a teraz mam tu spodnu polovicu tej policky pod tlaciarnou - cize atale pouzivatelny kus nabytku