Hracia deka alebo penový koberec?

pribinacka
1. feb 2019

Ahojte mamicky, prosim poradte, ci je lepsie kupit penovy koberec (take puzzle) alebo hraciu deku (take vacsie co sa da barskde na zem, rozlozia hracky, prenosna hrazdicka a pod). Mam synceka, zacal 3.mesiac a zvazujem, co je lepsie🙂 Pripadne co mate doma vy na hranie, co sa vam a na ako dlho osvedcilo. Dakujem ;)

ivanka12311
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzik307
1. feb 2019

@pribinacka u nas penova podlozka, napr. https://www.maderna.sk/penove-podlozky/casmatin... na to vies polozit aj hraciu deku s hrazdickou, to je chvilkova zalezitost, dlhsie vyuzijete podlozku...

lindusss2016
1. feb 2019

@pribinacka penova podlozka ale nie puzzle, to budes mat vsade, v kope to nevydrzi

gabinka01
1. feb 2019

penova podlozka, urcite nie puzzle..nas maly by pojedol tie male casti :D

lienka_snehulienka
1. feb 2019

Máme penovú podložku Casmatino a je super, lebo sa dá zložiť, keď ju práve nepoužívame. Puzzle by sa mi nechcelo rozoberať 🙂 Navyše je dosť veľká, takže sa k malej môžem v pohode zvaliť aj ja.

malinajahoda
1. feb 2019

Hlúposť, že puzzle nevydržia. Kúpila som 2cm hrúbku. 2 x 3 metre. Doteraz sú pekne v kope, nie všade po baráku a ani to nemá malá v puse. Využívame už veľa mesiacov odkedy začala lozit. Treba kúpiť poriadne a nie nejakú handrovinu za pár €. Malá na na nich hračky. Mame parkety v obývačke, takže bolo treba kúpiť niečo poriadne. Ak máte koberec, tak je to o inom.

deti95060810
1. feb 2019

hracia deka...

sasunka
1. feb 2019

@pribinacka Urcite podlozka a za mna co najneutralnejsia aby sa na nej deti mohli hrat a netrhali im tie besne farby a vzory oci. Starsia ma 4 roky a stale sa tam hra, viem ze jej nie je zo spodu zima a nevlaci hracky po celej izbe. A maly si tam uz tiez lebedi. V obyvacke mame tiez jednu (v sivych odtienoch z netu - Milklabstor - namiesto koberca, nic lepsie sme nemohli urobit. Povysvas raz dva, umyjes a deti sa maju vzdy kde hrat, lozit, lezat.

lubik87
1. feb 2019

@malinajahoda zato že to tvoje dieťa nerozobera tak snáď nemusíš hovoriť že je to hlúposť...aj ja mám hrubé a syn ich neriešil... pri dcére vydržia dve minúty a už mi ich nosí ..takže tak ...

malinajahoda
2. feb 2019

@lubik87 kľud. Asi máš malo kvalitné. Moja malá kebyže ich chce nosiť ako píšeš, tak sa jej to nepodarí. Svoj názor nezmením.

lula313
3. feb 2019

Moja tiež mala problem, že tie puzzle stále chcela žuvať v puse, čo som jej nechcela dovoliť, lebo kto vie z akého materiálu je to vyrobené. Prišla na kraj a už isla😏

gabinka01
3. feb 2019

@malinajahoda tie puzzle su cielene robene tak aby sa rozobrat dali, preto sa to vola puzzle😅tiez si myslim ze to zalezi od dietata, nas dokaze rozobrat bez problemov bezpecnostnu poistku na skrinku, je velmi trpezlivy😁takze akokolvek kvalitne by tue puzzle boli asi by u mas nepochodili 😁😁

gabinka01
3. feb 2019

@pribinacka inak my mame od Petite&mars a sme spokojni 🙂 ale je toho naozaj vela na trhu, zalezi od dietata ozaj mozno tebe aj puzzle budu vyhovovat

veronero
3. feb 2019

@zuzik307
@lienka_snehulienka prosím vás, ta podložka je rovná? Nie sú tam priehlbinky ako sa skladá? Rozmýšľala som nad ňou ale odradili ma tie medzery ale nevidela som ju ešte osobne tak sa neviem rozhodnúť.

lienka_snehulienka
3. feb 2019

@veronero Sú tam priehlbinky, inak by sa nedala poskladať. Navyše nie je hladká, pozri na fotke. Kvôli čomu ťa odrádzajú tie medzery?

malinajahoda
3. feb 2019

@gabinka01 ja mam problém rozobrať naše puzzle a nieto ešte naše dieťa.

lubik87
4. feb 2019

@malinajahoda daj foto že aké máš lebo to by som brala aj ja také čo nemám za 3 minúty všade :D

pribinacka
autor
5. feb 2019

Ahojte dievčatá mamicky, dakujem velmi pekne za vsetky nazory ;) Nakoniec to vyhral penovy koberec Lalalu, da sa to cistit (syncek zacal slintat akurat:D ), nesmyka sa,hrubka super, obrazky syna zaujali, abecedu tam ma,obojstranny a hlavne mali nam najviac vyhovujuci rozmer do bytu. Velmi sa mi pacil aj ten Petite &mars, ale tie nám boli velke 🙂

ross137
Odpoveď bola odstránená
Zobraz