Hniezdo pre bábätko. Je to zbytočnosť?

jasmina16
12. dec 2019

Ahojte, premýšľam nad kúpou hniezda pre bábätko je to dobrá vec? Alebo zbytočnosť? Nechcem kupovať veľa veci, ktoré nepouzijem preto sa chcem poradiť. Ďakujem 🙂

mima172
12. dec 2019

@jasmina16 Ja hniezdo kúpim na 100%. Viacero známych ho ma a využili ho teda riadne. Pre malé babo je dobre aj pokiaľ niekam cestujete a nemáte tam postieľku, či doma na gauči a podobne. Už mám i vybratu stránku, z ktorej objednáme, len sa nam krpec stále neukázal, tak neviem akú farbu si môžeme dovoliť 🙂

janula3000
12. dec 2019

@jasmina16 my hniezdo mat nebudeme príde mi to zbytočne dieťa z toho rýchlo vyrastie, namiesto toho som ušila draka, je dlhy dva metra, dá sa zviazať do hniezda (akurát tam nie je ten spodok, iba to spraví kruh okolo bábätka), dá sa použiť ako mantinel do postieľky mala sa s nim vyhra aj keď bude väčšia... príde mi to univerzálnejšie

mima172
12. dec 2019

@janula3000 XL hniezdo, ktoré ma naspodu šnurovanie kamošky používajú aj pri polročných deťoch 🙂
PS: ste šikovná, ten dráčik je krásny 😍

janula3000
12. dec 2019

@mima172 ďakujem ☺️ Viem že používajú aj pri polročných len to už sa niektoré aj kotúľajú a sú živšie to sa asi budem tak či tak báť nechať ju bez dozoru len v tom. ale dala som tam hrkálky aj take sustave igelity že sa s tým trosku snáď aj zabaví keď bude treba

kulumulu123
12. dec 2019

@janula3000 krasny je sikovna maminka 👍👍👍

sonnenshein
12. dec 2019

@janula3000 Nadherne!

trollkarolka
12. dec 2019

ja mam hniezdo pri dcere ma cez rok a pol a uz ho dole nezavazujem, ale spi na nom stale. aj ked sme prespali u svokrovcov tak to bolo super, ze som ju nevalala kadetade, ale mala svoje pod sebou. doteraz ho ma nizsie zadocka takze aj ked sa stane nehoda, supnem ho cele do pracky a je jak nove. tiez som nekupovala zbytocne vela somarin, ale toto bola dobra volba. cca 30e za hniezdo je fajn, podla toho z akej latky.

wena
12. dec 2019

My hniezdo máme a využívame ho odkedy sa malá narodila denne. Teraz má 4,5 mesiaca a spí v ňom každú noc v postieľke, nosíme ho so sebou aj keď cestujeme k rodičom. Keď bola menšia tak sme ju v ňom mali na gauči, keď spala s nami na manželskej posteli tak jedine v hniezde.

trollkarolka
12. dec 2019

@wena aj my takto, s nami na posteli, v strede v hniezde. nespi na nom, len ked ho periem, co je len poobedny spanok, na noc uz ho zas ma. dobra pomocka, dobra "vymozenost" dnesnej doby 😅

trollkarolka
12. dec 2019

@jasmina16 inak ked sa pozries vpravo od tvojej otazky na "podobne diskusie" mas tam 6dalsich diskusii o hniezde, skus patrat aj tam, je tam viac odpovedi

chocolate_cake
12. dec 2019

Ja som si kupila vankus na dojcenie. Pocas tehu je super pre mna na spanie, plus po narodeni ho vyuzijem pri dojceni a tiez pre babo do postielky na polohovanie prve mesiace. Nie je taky drahy a je multifunkcny. Dlhy je 170 cm.

elementissa
12. dec 2019

Jasne, je to super, dieťa má svoje miestečko na spanie, kamkoľvek s nim ideš. My ho využívame v pracovni a v obývačke, aj keď s ním ideme preč. Spinka tam rovnako rád ako v kolíske a v kočiari

modrykoniicek
12. dec 2019

@janula3000 Tak toto je veľmi pekné 🙂

val9
12. dec 2019

U nas 100% využiteľné malý spí s nami v posteli aj s hniezdom, čiže ja aj muž spíme v kľude, že ho neprivalíme. Malý má 5 a pol mesiaca a stále tam spí.

vittekovaveva
12. dec 2019

@jasmina16 Baby ak by ste mali zaujem ja predavam uplne nove aj zabalene hniezdo Sleepyhead deluxe - pc 180€, mali sme dve - jedno dar a jedno som kupila... spala v tom mala ako v bavlnke - ma to naozaj kvalitny material nie ako rozne lacne na nete... vopcha sa tam babo cca do roka

trollkarolka
13. dec 2019

@vittekovaveva 180e 😨 waaaau...a cena teraz by bola aka?? nemusite odpovedat, len ma to zaujima...

vittekovaveva
13. dec 2019

@trollkarolka ja ho mam aj u seba na bazare tak to nie je tajne 🙂 100€..

trollkarolka
13. dec 2019

@vittekovaveva jaaj, nenapadlo mi pozriet. vdaka za odpoved

mima172
13. dec 2019

@trollkarolka Ja si idem zrovna dnes objednať, len neviem vybrať farbu. Na jednej stránke majú krásne sety. Hniezdo, deka, vankúšik a motýlik pod hlavičku 🙂 Stranka je overená, kvalitné veci za dobré ceny 🙂 Ale naschvál ju nenapíšem, nech ma tu niekto neobvini, že robím reklamu 😂

ivangeline
16. dec 2019

Nemali sme, nemáme a nebudeme mať ani pri druhom. XD Podľa mňa je to zbytočnosť.

ivonadusa
22. dec 2019

Ahojte. Dcera ma 4m. Zo skusenosti vravim ano, pretoze bez hniezda mi cestuje po postielke. + je vyborne na polohoanie na strany iba opriem ju o bok a nemusim ju opriet o nejaky vankus alebo tak.

lianika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kindervajicko
23. dec 2019

@janula3000 tak ten je naaaaadherny 😊

jvasenka
23. dec 2019

Ja som velmi chcela kupit hniezdo ale nakoniec sme ho nekupili a nejako extra mi ani nechyba.. Ale na cestovanie k rodine sa moze hodit🙂

katarinavav
23. dec 2019

@jasmina16 super vec tiež Sa mi spočiatku zdala zbytočná využívam doteraz .mala má 11 mesiacov prenesiem vsade

pupavica
23. dec 2019

Určite by som to brala, páči sa mi to 🙂

evuska135
23. dec 2019

My sme ziadne hniezdo nemali, maly spinkal zaviazany v perinke 🙂

stanislavicenka
23. dec 2019

Ahoj, ja skúsenosť s hniezdom nemam, nikdy som to nechcela, tym padom nekupila, a nechybalo mi to. Mam 2 deti. Urcite sa to da vyuzit, mne to prislo zbytocne

gita17
23. dec 2019

@jasmina16 my sme mali take vacsie do pol roka a fakt sme ho aj pol roka vyuzivali potom sa uz chcel by zaspavani prehadzovat,tak som to musela zrusit,ale je to super vec,urcite sa oplati

kylienka1312
25. jan 2020

@mima172 môžem poprosiť odkiaľ si objednávala?🙂 Do správy ďakujem ☺️