Hľadám obchod so slovenským oblečením v Bratislave

prskavka11
24. jan 2014

ahojte
najdem v bratislave nejaky obchod s oblecenim od slovenskych vyrobcov pre babatka a aj starsie deti ?

saska.t
24. jan 2014

Petrzalske Tesco Extra,obchod vo vnutri s nazvom Slovenka, nadhodnotene ceny 😠

mijunik
25. jan 2014

@prskavka11 Ahoj, Slovenka má predajne aj na Obchodnej a Drevenej ulici a takisto v Poluse. Majú pyžamká (ale len dvojdielne, nie overalové), potom tepláčiky, tričká, spodné prádlo a predávajú aj pančušky od Tatrasvitu. Ale tie úplne najmenšie veľkosti som tam nenašla, majú myslím až od veľkosti 92. Iný obchod ma momentálne nenapadá. 🙂

maria1989
25. jan 2014

@saska.t presne, aj ja kupujem zo Slovenky, lenže 15 eur za tepláky mi vzpenilo žlč. ale čo už, ku "číňanovi" nejdem

oblecenieprekojencov
25. jan 2014

Ak by ste mali zaujem aj o eshop, tak Vas pozyvam k nam. Ceny mame lepsie ako samotní slovenski vyrobcovia. nech sa paci 🙂

karamelkax
4. feb 2014

@prskavka11 Ja som objavila slovenské oblečenie pre babätká v Avione, v hračkárstve ALLTOYS hneď pri hlavnom vchode od McDonalda, dnu v hračkárstve na konci predajne je pult a predavačka vám na požiadanie ukáže oblečká, majú slovenských výrobcov - kvalitné veci, kúpila som tam polodupačky značky DETEX za 2,90 € veľkosť 68 a sú z veľmi kvalitnej balvny.

prskavka11
autor
4. feb 2014

@karamelkax skvele dakujem pojdem pozret teda

veve2233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz