Fusak z kozušiny verzus fleesový fusak na zimu

slavinocka16
13. dec 2015

Poradte pre 9.mes.dcerku na zimu fusak z kozusiny alebo fleesovy!?dakujem za odpovede.

zitova
13. dec 2015

My mane gesslein sleepy a max spokojnost

slavinocka16
autor
13. dec 2015

Dobre,vyzera! Je vhodny aj do sportaka?

nk599
13. dec 2015

@slavinocka16 ahob ja som si kupila fusak s ovciej vlny pravej je teplucky mekucky a teply hlavne a tiez je pekny

tina_22
13. dec 2015

@slavinocka16 ja som mala lodger bunker a nedám dopustiť

miskondro
13. dec 2015

Ahojky, mám na bazáriku taký zvláštny fusak tu by sme ho považovali za overal, ale ja ho mám od kamošov zo Švajčiarska a tam ho majú ako fusak do športového kočíky. Je taký hrubý, že dieťa by v ňom i tak nevedelo chodiť 🙂 Je nový, nepoužítý, lebo keď sme ho dostali, tak už bol pre nás malý. Teplučký, podšitý flísom.Tak sa pozrite, možno sa Vám zapáči. Veľkosť 6 - 12 mesiacov

raza
13. dec 2015

aj my používame lodger bunker a som spokojná 🙂

zitova
17. dec 2015

@slavinocka16 Ahoj. Prepac, ze tak neskoro. Ano, je vhodny aj do sportaka, vlastne mame skusenost len zo sportaka a chvalim ho. Mali sme doma uz 2 fusaky a kupili sme ho s kocikom gesslein a fakt nelutujem. Je naozaj termoregulacny, dieta sa v nom nepoti a je mu pekne teplucko. Nemusis ho ani naobliekat. Na nohy davam len teplaciky aj ked je teraz okolo 0.

vieruska25
17. dec 2015

My mame z ovcieho runa, dcera celu minulu zimu prespala v kociari a to bola ozaj zima. U nas absolutna spokojnost, nikdy nebola studena ani spotena a to spavala aj 5hod. Znacku neviem, pamatam len ze stal okolo 35€, a dal sa dat aj to sportiaka aj do vajicka a mal cast na predlzenie pre vacsie dieta, ktora sa dala prizipsovat.

slavinocka16
autor
18. dec 2015

Dakujem vam!🙂 poradite potom ako ju mam do toho fusaku poobliekat!?🙂

vieruska25
18. dec 2015

Ja som dcere obliekala na domace oblecenie este zimny overalik a sup do fusaku 🙂 my sme z Tatier, neviem odkial vy, zalezi od zimy...ked boli ozaj velke mrazy davala som jej do fusaka este tenucku decku, ale to ozaj spinkala aj 5hod. velakrat som ju zo snehu musela vyhrabat 🙂

slavinocka16
autor
18. dec 2015

No ved to!tie zimy poslednej dobe nie su take tuhe!my sme NR.🙂