Fusak Cottonmoose 3v1

ritalein
1. okt 2020

Ahojte, mate niekto skusenost s tymto fusakom, znackou? Alebo mi viete odporucit nejaky fajn fusak? Syncek mal nedavno 5mes. Dakujem 🙂

pandusica
1. okt 2020

@ritalein pripojim sa aj ja ho mam vybrany tak ma to zaujima

andrea_ff
1. okt 2020

@ritalein mam cottonmoose, ale klasicky 100cm. Nie ten, co sa nazipsuje ta posledna cast.
Fusak je krasny doslova. Hebucky ako poierko vo vnutri a ma krasnu kozusinu.
Takze odporucam. Babatka tam budu ako v oblaciku 🥰

andrea_ff
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea_ff
1. okt 2020
katka281
1. okt 2020

@ritalein ja ho mam doma kupeny. Babatko mame este len na ceste, tak ho vyskusany nemame az tak uplne 😁 ale je to uzasny material, kozusinka je naozaj krasna a hunata. Vyzera velmi teplucko.

martinka_p
1. okt 2020

Ja ho mám tiež ten väčší a je úžasný🙂 a na svetkocikov.sk ho maju v zľave👌

ritalein
autor
1. okt 2020

@katka281 mate ten s tou predlzujucou castou? Aku farbu mate? Neviem sa rozhodnut 😀
@andrea_ff dakujem za foto 😉 ja chcem presne ten predlzujuci, nech ho vyuzijeme aj buducu zimu.

ritalein
autor
1. okt 2020

@martinka_p aku farbu, prosim, mate?

martinka_p
1. okt 2020

@ritalein antracit

andrea_ff
1. okt 2020

@ritalein dobry napad. Dcerka ma rok a pol a zvedava som, ci sa v zime do neho pomesti....takze asi ten 3v1 je lepsi napad.

andrea_ff
1. okt 2020

@katka281 pouzivali sme ho minulu zimu a dcerke v nom bolo eno nuno 🤣

katka281
1. okt 2020

@ritalein ano ten predlzeny mame 😊 da sa z neho spravit taska na kocarik ci kabelka 😄 mame cierny, ale aj modry je krasny ako tak prave googlim 😄

ritalein
autor
1. okt 2020

@katka281 ved to, ze cierny je pekny, taka klasika, mne sa paci aj ten zeleny, aj hnedy, aj ruzovy, len ten pri syncekovi nehrozi 😂

katka281
1. okt 2020

@andrea_ff tak to som velmi rada ze som dobre kupila 😁 ja som ho kupovala v kamennej predajni lebo som sa do tej kozusiny zalubila na prvy pohlad 😄 ale na eshopoch je lacnejsi, ani som to nemala pozerat radsej asi 😂 krasny je aj tento ruzovy co ma vasa dcerka ❤

katka281
1. okt 2020

@ritalein ano, doverne poznam ten pocit nevediet sa rozhodnut a chciet vsetky farby 😄 aj my cakame chlapceka tak som tiez musela hned zabudnut na tu krasnu ruzovu. Ale aj zelena je super 🤩 keby vyrabali len dve farby, rozhodovalo by sa lepsie. Este by sa dalo vybrat podla toho akej farby ma drobcek kocik, my mame modry kocar tak zeleny fusak by v nom mozno posobil cudne 🤔 ale kto vie 🤔

ritalein
autor
1. okt 2020

@katka281 my mame kocik sivy a ta ruzova by tam pasovala najlepsie 😂 kazdopadne uz viem, ze ten fusak kupim, uz len vybrat farbu...
A kupoval niekto aj rukavice k tomu? Ja som mala predtym ED ale nebola som s nimi spokojna 🤦‍♀️🙈

andrea_ff
1. okt 2020

@ritalein este je aj taka kremovo kapucinova. Vyzera tiez pekne.....ale tato ruzova je krasna...taka staroruzova a vnutro sive

nikola1211
1. okt 2020

@ritalein čakáme dievčatko a tiež som si kúpila ten cottonmoose tak uvidíme ale myslím že budem spokojná vyzerá byť teplucky a je veľmi príjemný podľa mňa sa v ňom mala bude cítiť výborne a ešte som si dokupila aj rukávnik na kociar v rovnakej farbe ako fusak ☺️

ritalein
autor
1. okt 2020

@nikola1211 kozusinka vyzera fajn 👍 rukavnik je dobry? Ja uvazujem skor nad rukavicami, tie su pre mna praktickejsie, nez rukavnik (uz som mala oba, tak viem porovnat)

nikola1211
2. okt 2020

@ritalein rukávnik je fajn ja som tiež dlho rozmýšľala že čo ale nakoniec som sa rozhodla pre rukávnik ☺️☺️

ewca2
27. dec 2020

Prosím Vás a keď odpojíte tú spodnú časť, tak tá vrchná tam má zips alebo sa to iba stiahne nejakou šnúrkou? že či tam potom nefučí cez ten spodok... ? ďakujem 🙂

andrea_ff
27. dec 2020

@ewca2 ja ten nemam, ale myslim si, ze by ram mal byt zips

nikola1211
27. dec 2020

@ewca2 áno je tam zips nefuci cez spodok