Elektrická odsávačka hlienov - nie na baterky

martina2111
11. nov 2021

Maminy, existuje vôbec elektrická odsavacka hlienov, ale nie na baterky. Baterkovu sme mali a je to o ničom, nič nevytiahne. Viem, že na vysávač je najlepšia, ale v noci zakaždým zapínať vysávač je extrém, keďže bývame v bytovke a už aj tak spríjemňujeme život susedom neustálym plačom, keďže malý má koliky a veľmi plače. Hľadala som tu aj tu, ale sú tu iba staršie diskusie a každý chváli odsavacku na vysávač co mame. Aj preto chcem elektrickú, že bude na cesty a hlavne kvôli noci. Nech sa všetci v kľude vyspíme. Ďakujem za rady a tipy.

paciko9
11. nov 2021

@martina2111 skúste popozerat inhalátory s odsávačkou hlienov. Ale skúsemosť nemám

malebiele
11. nov 2021

@martina2111 ahoj, ak mozem poradit, nam sa pokazila elektricka odsavacka na baterky, na vysavac neprichadzala do uvahy a kym som chcela zohnat druhu, zatial som kupila v lekarni za 2e gamma odsavacku, ustnu... a ked som ju vyskusala, tak som bola fakt velmi prekvapena, co to dokaze, taka vec za tak malo penazi a povedala som si, ze ziadnu inu uz nepotrebujem 🙂

martina2111
autor
11. nov 2021

@malebiele mame ju doma, ale vôbec na jeho sopliky nie je účinná 🙈 občas partner niečo odsaje, ale tiež sa musí riadne namáhať, aby niečo išlo. Ale ďakujem aj tak za radu

martina2111
autor
11. nov 2021

@paciko9 vyskúšam ďakujem pekne