Elektrická odsávačka

dmk_1
2. dec 2021

Prosim, poradte. S malou je dojcenie boj od zaciatku, teraz mi zase zacala bojkotovat, musim odsat a dat jej po dojceni este flasku. Mam lacnu manualnu odsavacku, ale boli to, ako to taha, je to neprijemne a celkovo o nicom. Zainvestujem do elektrickej, len poradte, ci je to oproti manualnej ovela lepsie - myslim ci je to rychlejsie, viac vytaha a ci to nie je take neprijemne tahanie ako pri manualnej. Vdaka za rady k teme.

cefka29
2. dec 2021

@dmk_1 je to neporovnatelny rozdiel. Mala som manualnu avent a vobec mi to s nou neslo, bolelo to a odsala som par mililitrov. Kupila som si potom medelu swing a bola to jedna z najlepsich investicii co som kedy urobila. Ak je predpoklad ze budes odsavat casto tak vobec nevahaj, fakt sa to vyplati.

bikarbona
2. dec 2021

@dmk_1 medela swing je super. Avent elektricka je za mna horsia nez avent rucna. Ja som ale rucnu pouzivala, lebo mi casom vadil ten odsavaci zvuk 😁😁

greta2017
2. dec 2021

medelu som veru neskusala. Ale ja si neviem vynachvalit AVENT SCF395. Za mna mega spokojnost

amelie2017
2. dec 2021

Medela je topka. Vyskusala som v nemocnici. Ja som mala suavinex a to bol des. Strasne hlucna, pomala. Radsej som odsavala rucnou avet. Ano, suavinex bola setrnejsia k bradavkam, tu som vytiahla, len ked na tom uz boli ozaj zle. A to som este pred mesiacom odsavala 300-500ml mlieka kazde 2-3 hod 😱 este teraz mi je zle pri spomienkach.

tara42
2. dec 2021

Rýchlejšie urcite, pohodlnejšie. Ja som mala Medelu.