Elektrická alebo ručná odsávačka. Ktorá je lepšia?

katkazabor
28. sep 2011

Chcem sa opytat na vase nazory a skusenossti.Je lepsia elektricka odsavacka alebo rucna??POradte.Dakujem.A aka značka..

danaja
28. sep 2011

Ahoj, ja som mala rucnu, bola som s nou spokojna, kamaratka mala elektricku a hovorila, ze to je take neprirodzene, ako keby dojili kravu, pri druhom dietati mala rucnu. Ale 100 ludi, 100 chuti... ahoj

anjelicek26
28. sep 2011

Ako pise @danaja - sto ludi, sto chudi, ja som mala oba razy rucnu a to som pri malej odsavala tolko, ze to chodili 4 mesiace brat z mliecnej banky, za 5 minut 260ml 😝 No problem... a elektricka co ja viem, mala by som pocit, ze som dojna kravka ten zvuk pri tom 😀 Teda nie, ze by to s rucnou bolo lepsie to pumpovanie 😅 😅 Pri dcerke som mala medelu, pri malom avent rucne obe - a medela bola teda lepsia.

annaopialova
28. sep 2011

ahoj ja mam na vysavac a som velmi spokojna

maca_p
28. sep 2011

ahoj, mam obe elektricku aj rucnu, zn medela. rucna mi sedi viac, aj s nou rychlejsie napumpujem. elektricku teraz predavam, mam ju v bazariku 😀. tymto si sice robim antireklamu, ale lepsie sa mi odsava rucnou. dojcim/odsavam 6 mesiacov, rano mam nadprodukciu a tak musim odsavat. ale v pohode odsajes aj elektricku, je to vec zvyku.

btw, hovorime o odsavacke na mlieko, vsak? lebo tu vidim, ze aj vysavacova sa pouziva 😲 ...

ducci
28. sep 2011

ak hovorime o odsavacke na mliecko - mam manualnu avent a som velmi spokojna 🙂)) - nemam skusenosti s elektickou, ale tato mi uplne sadla 🙂

m.i.r.i
28. sep 2011

Moja skusenost - ani jedna..ale vlastne ruky...ja som ziadnu odsavacku nemohla ani citit..6 mesiacov som len odstriekavala rucne a bolo to pre mna ovela setrnejsie...🙂

rybka77
28. sep 2011

Tiez mam manualnu avent odsavacku a je super.Som s nou velmi spokojna

crazybabenka
28. sep 2011

ja mám manuálnu aventku....nemôžem na ňu povedať pol krivého slova....odsávam dennodenne už 8mesiacov....a ešte sa dlho chystám odsávať

vierkasteffi
28. sep 2011

aj ja mam avent manualnu a som maximalne spokojna 🙂

monika15
28. sep 2011

no urcite elektricka a ak chces cvicit tak manualna....

elektricku zapnes a mas.... a inak tu tie medely su take jak podprsenka a kludne varis a ti ide mliecko 🙂) heheh

pimpa
29. sep 2011

ja som kupila od Avent kombinovanu, elektricka aj rucna, tak v praxi uvidim, ktora funkcia sa lepsie osvedci 😉

pancake
29. sep 2011

ručná jednoznačne

tutifruti
29. sep 2011

Ja som mala pri dievčatách manuál... a nedala som na nu dopustit... K Šimonkovi som si zaobstarala kombinovanú Avent... a už som manuál ani nevytiahla... 😀
Pri elektrickej si sama určíš rýchlosť odsavania... aj silu satia... žiadne popraskané bradavky... proste dobrá investícia... bola šetrná... nevyťahoval sa mi piest ako pri medele...

nelicefo
29. sep 2011

Kombinovaná. 😉 🙂a uvidíš čo ti bude vyhovovať.

zzzzana
29. sep 2011

určite elektrická, s ručnou to bolo ako za trest 😢

andreah25
29. sep 2011

Jednoznačne elektrická, svaly si vycvičíš zdvíhaním dieťatka, načo ešte posilňovať s odsávačkou 😀

renatka100
29. sep 2011

elektrická, ja som mala Avent a az na obcasne premazanie bola 100%

pimpulienka
29. sep 2011

avent ručná

adrianai
29. sep 2011

ja som mala ručnú medelu a bola som s ňou spokojná, kamoška mi požičala tiež medelu, ale elektrickú a tá mi moc nevyhovovala, za prvé mi vadil ten zvuk a za druhé mi to s ňou ani dobre nešlo 😅 ,s ručnou som mala odsaté raz dva 😉

cecil36
29. sep 2011

Ja som mala pri prvej dcere rucnu medelu a teda spokojna som nebola, proste mi nejako nesadla a popraskali mi brutalne bradavky. Teraz zvazujem rucnu, ale avent 😉

iwuskaaa
29. sep 2011

Avent manuálna odsávačka je úplne super. Odporúčam! Mala som aj elektrickú Medelu, no nevyrovná sa jej 🙂

irsina83
29. sep 2011

ja mam rucnu aventku a je super, odsavam od zaciatku az do dnesneho dna 😉 uz 18 mesiacov a som spokojna 😉

veronikam
29. sep 2011

Odsavam uz 5 mesiacov (iba odsavavam, nekojim, nepodarilo sa), vyskusala som vela druhov odsavaciek, ale jednoznacne nikdy v zivote sa nic nevyrovna elektrickej ale aj manualnej Medele. Urcite by som si ziadnu inu uz nekupila.