Drevená postieľka Piccolo

oveckajanka
21. máj 2012

Máte skúsenosti s touto postieľkou? Mne sa veľmi páči, zdá sa mi veľmi praktická. Len neviem, či by nestačila klasická postieľka so sťahovacou bočnicou, s tým, že by sa priložila k manželskej posteli. Len sa bojím, že to nebude výškovo sedieť. Ďakujem za Vaše názory 🙂

bibi24
28. okt 2012

@oveckajanka ahoj, podarilo sa ti zistit nejake info o tej postielke? Ja sa tiez o nu zaujimam a budem ti vdacna, ak hocico o nej vies 🙂 dakujem!!!

kiakocikovsvet
28. okt 2012

@bibi24 je to postieľka menšia ako klasické, skôr do malej izby, výhodou je polohovateľný, odnímateľný bok

oveckajanka
autor
28. okt 2012

@bibi24 Ahoj, no nakoniec som si kupila klasicku postielku, dala prec jednu bocnicu, pritiahla k mojej posteli a je to super. A som celkom aj rada, ze som su tu Piccolo nekupila, lebo by som si musela teraz kupovat novu, lebo by sme sa do nej nezmestili zachvilu 🙂

memek
11. nov 2012

@oveckajanka ahoj a aku si kupila? hodis sem prosimta link ja som tiez uvazovala nad tou piccolo vdaka

oveckajanka
autor
12. nov 2012

@memek ahoj, ja som nakoniec kupila z bazaru, takze ani neviem aka je to presne...proste sa tam dala posuvat ta jedna bocnica a ja som manzelovi povedala nech mi ju odmontuje. je to taka uplne obycajna postielka...skusim taku podobnu najst na nete a poslem lin...

memek
12. nov 2012

super vdaka 🙂 dnes som bola obzerat nejake ale nic mi nepadlo do oka

bleble
3. dec 2012

@bibi24 @memek Kocky skuste si pozriet nasu ponuku BabyBay

memek
3. dec 2012

ja uz postielku mam