Dojčenské fľaše

nika411
15. sep 2024

Ahojte čakáme prve babätko preto by som potrebovala radu ohľadne fliaš. Koľko fliaš je idealne mať doma pre novorodenca, popripade aj neskôr ked bude babätko väčsie? Na internete som videla aj male novorodenecke flaše a potom v klasickej veľkosti. Koľko ml flaše a aky počet odporúčate. Popripade s akou značkou fliaš mate dobru skusenost. Ďakujem za odpovede

gejb
15. sep 2024

@nika411 pre novorodenca ti netreba ani jednu.
Ak by si náhodou musela dokrmovat, tak potom spolu s umelým mliekom kúpiš fľašku.
Určite nekupuj popredu, zbytočne, zoženieš ich v kazdej drogerii ked to bude potrebne. A to píšem ako niekto kto kŕmi umelým mliekom...
Ked už na to pride tak od philips avent

natalia2007
15. sep 2024

@gejb ja by som prave odporucila kupi si flasku aj do porodnice, nech jej potom tam nepoziciavaju hociake pouzite..ja som velmi spokojna s MAM flaskami

smejkuskaa
15. sep 2024

ja som dopredu vedela že nebudem dojčiť . Na odporúčanie kamošky som kúpila fľaše Antikolikové od Browns. Aktuálne mame 3 týždne a zatiaľ spokojnosť . Mám 3 kusy fliaš, dokúpila som ešte náhradné cumle a kefu na čistenie. Sú číslované , číslo 1 je do 3 mesiacov, potom prejdeme na 2ky.

angeli121212
15. sep 2024

@nika411 kým nevieš či budeš alebo nebudeš kojit alebo ako bude tak ti stačí jedna max dve... Ja som ich napr využila aj keď som si zo začiatku mlieko odsávala a v tom som ho držala v chladničke. Osobne mám skúsenosť len s fľaškami avent mala som najskôr tie menšie a potom takú väčšiu, ktorú využívame doteraz na vodu

tim23
15. sep 2024

@nika411 philips avent 2 ks a cumel sme potom už kupovali podľa veľkosti

gejb
16. sep 2024

@nika411
K tým značkám ešte napíšem moju skúsenosť.
Mam odskusane Avent, Mam, medela, Candipol, Babylove.
Osvedčili sa avent, ostatne považujem za vyhodené peniaze...

vladi4444
16. sep 2024

Avent, cumle pre novorodencov. Odporúčam mať doma aspoň jednu fľašku. Mne sa trošku dlhšie rozbiehalo kojenie, resp dva týždne, tak som odsavala. Radsej tak, ako byť v strese keď je náhodou dieťa hladné a nejde to.