Dobrá jedálenská stolička pre dieťa

dominikak4
3. okt 2023

Ahojte, viete mi niekto poradiť dobrú detskú jedálenskú stoličku za rozumnú cenu (okolo 100 eur) najlepšie z PVC materiálu (eko kožu mám a je veľmi zničená behom 2 rokov). Ďakujem.

janocka
4. okt 2023

Kúp si radšej bazárovú stokke tripp trapp. Tie stoličky vydržia roky rokúce, sú bezpečné, ľahko sa čistia, sú veľmi kvalitné. Starší syn ju mal pri jedálenskom stole 10 rokov, potom som ju predala.. mladší ju mal 8 rokov.
Momentálne je v bazári len jedna https://www.modrykonik.sk/market/jedalenska-sto... ale pozri prípadne aj iné bazáre

dominikak4
autor
4. okt 2023

@janocka ďakujem za radu, ale dcérka má 4 m a preto potrebujem tie polohovateľné. Mám zoppu z ekokože ale vyzerá hrozne (syn má 2,5 roka) potrebujem novú, ale ekokožu už nechcem ani vidieť. Neviem sa dopátrať k niečomu normálnemu z PVC

lossless
4. okt 2023

@dominikak4 tiez odporucan Stokke, je to stolicka, ktora vydrzi roky a vies kupit aj take kresieko na vrch, ked este dieta nesedi. My sme to neriesili, tych par tyzdnov sme dieta krmili na rukach, kym nesedelo same

janocka
4. okt 2023

@dominikak4 k tejto sa dá dokúpiť aj newborn set - také akoby vajíčko, kt. naklikneš na stoličku a dieťa v tom môže byť kým samostatne nesedí. Pred cca rokom som kamoške zohnala tripp trapp stoličku za 90 eur a newborn set za cca 50 eur. Newborn set už predala za 40, stoličku si nechala a ešte používa

belasy_motylik
4. okt 2023

My sme mali túto https://www.modrykonik.sk/blog/belasy_motylik/a... , ale je to už pár rokov, tak tieto už asi ani nie sú, no určite by som išla do podobnej opäť, bola to jedna z najlepších a najviac využiteľných vecí, ktoré som pre drobca kúpila - skladná, ľahko udržiavateľná, polohovateľná až do ľahu, používali sme ju denno denne roky, keď bol ešte malinký tak som ho kŕmila v nej v poloľahu, keď v nej zaspal, tak som ho len preklopila do ľahu, ani sa nezobudil, bol pri mne s hračkami v nej v kuchyni počas prípravy jedla, keď bol väčší, tak sme dali preč pultík a bol pri stole, neskôr sme ju dali nízko a chodil do nej sám, hral sa v nej, odporúčam podobný štýl, normálne plakal keď sme ju dávali preč 🙂