Dobrá jedálenská detská stolička

vemi23
18. júl 2023

Ahojte 🙂
Akú jedalensku detskú stoličku by ste mi odporucili?

meriene
18. júl 2023

kuk moj b

babovka2321
18. júl 2023

@vemi23
Ak mas vela penazi, tak stokke tripp trapp. Inak ak pre sediace dietatko, ikeacka je vela muziky za malo penazi, lahko sa umyva, je lahka, spratna. Ak nechces investovat prilis vela a chces pre este nesediace dietatko aj na prve prikrmy, tak si chvalia polohovatelne peg perego.

lenuska9999
18. júl 2023

@vemi23 my mame Caretero Indigo Beige. Je to zároveň aj elektrický poháňaná hojdačka, má rôzne zvuky a melódie.. za mňa to bola super investícia. Už druhé dieťa sa v Tom hra s papa 😀

petamich
18. júl 2023

uplne suhlasim s @babovka2321 my mame doma od narodenia Stokke (ma dva a dalek vyuzivame) u svokry sme mali Ikea a stacila (ale teda ked uz bol vacsi) a kamosky zasa Peg Perego alebo Stokke

andula1988
18. júl 2023

My mame alternativu nieco ako stokke ale je od kinderkraft a tiez si ju viem prisposobit a rastie s malym … tie plastove rozne na polohovanie zaberu vela miesta a vyuzijes tak 1-2roky max

vemi23
autor
18. júl 2023

@babovka2321 na prve prikrmy malicka ma 4mesiace tak chcem uz mat kupene

vkatush
18. júl 2023

@vemi23 ja mám Peg Perego a som spokojná, na prvé prikrmy to bolo super, tá polohovateľnosť je pre mňa veľmi dôležitá. Len drahšia bola, uvidíme, do kedy budeme používať...

cookie29
18. júl 2023

u nas stokke tripp trapp, dlho vyuzitelna, mali sme od narodenia s vlozkou. Ikea mame u starych rodicov, ale to je skutocne na prilezitostne vyuzitie a hlavne dietatko musi samo sediet. Ja osobne, z fyzio hladiska, nemam rada stolicky, kde si dieta nemoze polozit nohy.

majlo1234
18. júl 2023

@cookie29 tak aj ta ikeacka sa da vyriesit, mame u babiek a na prednych nohach je previazana hrubym opaskom, ze si dieta vie nohy polozit.
Inak mame tiez stokke, pacil sa mi koncept dlhodobeho pouzivania a design. Pri prvych prikrmoch treba dokupit aj vlozku

cookie29
18. júl 2023

@majlo1234 jasne vsetko sa da, dokonca ne nete su aj nejake hacky, ale teda ked uz, tak radsej najst trvacnejsie riesenie. Hej my sme na stokke mali aj newborn set, ale teda prikrmovat som zacala az v 7m