Do akého veku ste používali detský prášok a aviváž?

denulienkad
10. nov 2014

ahojte do ktorého veku ste používali prášok a aviváž pre deti určené. Ja používam persil senzitiv a lenor senzitiv pre malého.ďakujem

stanislavao
10. nov 2014

ja pouzivam tie persil sensitive - je to najlepsi prasok. ziadny iny vam pradlo asi nevyperie tak krasne, ako tento. avivaze pre deti su tiez sensitive najlepsie. alebo skuste silan biely, cocolino biely, lenor biely, batole biely - to su take detske prijemne vone.

domi1988
10. nov 2014

Ja od pol roka som dala normalne nas persil dospelacky.. detsky persil nevypral nic, slo mi to na nervy

ushuaia
10. nov 2014

Vseobecne pouzivanie avivaze pre deti sa neodporuca, mozu sposobit ekzemy ci ine neziaduce prejavy na kozi drobca...ja avivaz nepouzivam vobec, zijem v zahranici nasla som si prasok Le Chat...a suhlasim na SK som pouzivala prasok Batole, alebo Persil pre deti...bola som spokojna...

evka_evka
10. nov 2014

No naša ma 14mesiacov a od narodenia jej vecicky periem len a len v drefte baby sensitiv a ziadnu avivaz nedavam.a som spokojna

pribinak
10. nov 2014

Od roka pouzivam normalny gel ci kapsule, ale este dam jedno plachanie navyse, avivaze nepouzivam

muchacc
10. nov 2014

A ja mám teraz aviváž cocolíno a som veľmi spokojná

minnie55
10. nov 2014

Ja som od narodenia oboch detí ppoužívala tiež Persil sensitive a aviváž Silan sensitive. Nikdy deti nemali žiadne problémy, bola som spokojná. Teraz používal Ariel a musím teda povedať, že vidím veľký rozdiel, je oveľa lepší ako Persil sensitive. Ale určite nie je vhodný pre bábätká.

ludka140281
10. nov 2014

asi do polroka som používala batole prášok aj aviváž a neskôr som prala ako nám

evittam
10. nov 2014

Lovela prasok al.gel a aj avivaz. Pouzivam na vsetko pradlo.

ajjka87
10. nov 2014

Nechtiac sa mi raz podarilo vyprat malého veci v Bonuxe , chudatko sa celý osypal. Takze minimálne do roka - dvoch urcite Persil sensitive ci lovela a ziadna aviváz.

moniciak
10. nov 2014

Ja som od štyroch mesiacov (odvtedy sme začali bývať sami) používala normálny Rex a avivážnejakú Tesco a nič sa nestalo 😀 Dovtedy sme mali ten jemný Dreft 🙂

saska.t
10. nov 2014

nikdy som nepouzivala prasok pre deti a avivaz nepouzivam vobec...

nicolle21
10. nov 2014

ja som nikdy nic nepouzivala speci pre maleho, avivaz vobec nedavam, od cca 10mes periem spolu s nasimi vecami

magdalenkami
11. nov 2014

lovela gel-pre celu rodinu

popelka5000
11. nov 2014

Ahoj pri oboch Lovelu alebo Dreft,ale bez avivaze zbytocne drazdi detsku pokozku.Do cca roka a pol ,teraz Perwoll