Disney mánia. Čo kde zohnať?

katuska01
10. aug 2011

sem sa disney maniacky myška minnie,mickey mouse,macko pu,hello kitty atd mozme si davat rady kde co zohnat za aku cenu a tak...vsetky ste vítane🙂Mna osobne drží minnie ale nemozem povedat mame zopar kuskov aj inych veciciek z tymito krasnymi 😀 😀 postavičkami🙂

sofinka18
10. aug 2011

Ahoj, my sme teraz v Tescu expres kupili tricko Rapunzel- na vlasku a mali aj chutne Minnie tricka. Vacsinu disney nakupujeme tam. A na Mileticke(baby co ste z ba a blizkeho okolia) tam minuly tyzden som kupila teplaky a tricko Minnie, staly 8€ a 4€. taky malinky stanok jediny s detskym oblecenim co som nasla a mali aj kitty.

katuska01
autor
10. aug 2011

@sofinka18 heeej ja som este nepozerala v tescu tak dosledne akurat vcera tam mali to bodynko co mam v albume hned prva foto za 3,85€ tusim tak som ho hned musela zobrat....škodááá my sme daleko od Ba 🙂 🙂 🙂

sofinka18
10. aug 2011

@katuska01 ani neviem, ci aj dalsie tesca v inych mestach prerabaju na tesco extra

katuska01
autor
10. aug 2011

@sofinka18 to ako čo??u nas sa nic nepreraba veru to bude ako o nieco viac alebo 🙂 🙂 🙂 čo?

sofinka18
10. aug 2011

@katuska01 mne sa paci, ze do vozikov uz nemusime davat peniaze, su bez a v tescu je vacsi vyber, kaviaren, fotosluzby, lekaren, ..

katuska01
autor
10. aug 2011

@sofinka18 jaj to je ako take vylepšenie tesca a rozšírenie sluzieb🙂myslím ze v PD som videla ze sa nieco preraba vo velkom... 🙂

monicka6101
10. aug 2011

Ahojte baby.ja totalne zeriem Mickyho a Minnie. 😎 😎 😎 😎
boze ja uz si pripadam ako blazon.kade chodim tade kukam len tieto oblecka a vsetko co sa toho tyka.Dnes som na aukre nasla krasny Minnie koberec.No neber to 😀 😀 😀

mika1979
10. aug 2011

aj ja sa pridavam do vasej diskusie,som uplne,ale ze uplne do minnie 😀 😀 😀 ,tiez kade chodim,tam obzeram minnie vecicky a ked nejdem nikde,tak visim na nete a obkukavam tam 😵 😵 😵 takze som prava disney maniacka,aj ked par kuskov sa najde aj macko pooh 😀 😀 😀 tak sa tesim na dobre typy 😀 😀 😀

katuska01
autor
10. aug 2011

@monicka6101 nooo blazni sme tu viaceríííí🙂
@mika1979 nooo tak ty si jedna z tych poprednych disney maniacok podla kuskov v albume🙂 🙂 🙂 🙂

mika1979
10. aug 2011

@katuska01 😀😀 dakujem 😀😀 no moja mala chodi uz len v minnie,aj ked manzel obcas hundre,hlavne,ked ma vidi niekde pri minnie,ale dnes so mnou isiel uplne v pohode kupit tu supravu,co si mi dala na nu typ 😀 😀 😀

katuska01
autor
10. aug 2011

@mika1979 heeej tak som rada inak ako tak mojho manzela sledujem hundre hundre ale tiez ked vidi ze aha aha tam mas minnie i ked niekedy si to ani ja nevsimnem🙂 🙂 🙂

mika1979
10. aug 2011

@katuska01 no presne,aj ten moj je taky 😀 tiez hundre,ale ked chcem,tak v pohode ide kupit alebo mi aj sam ukaze,ze tam to je aha 😀 😀 tak su asi rovnaki 😉 😉

monicka6101
10. aug 2011

Mi sme boli dnes v Hypernove a pozerala som si ako vzdy oblecka pre malu.Naraz prileti priatel ze aha kukaj co som nasiel.Bola to plisova Minnie 😎 😎 😀 😀 😀
krasna bola ale zdala sa mi dost draha tak som ju nevzala.No teraz vecer ma to zere ze mohla som ju kupit.
Ale videla som ju aj na nete.Aj krasne vankusiky Minnie 😀 😀 😀 Takze chlapi su asi fakt rovnaky.Frflu,frflu ale ked nieco vidia tak tiez asi nemozu odolat....

monicka6101
10. aug 2011

inak som rada ze vznikla tato diskusia

katuska01
autor
10. aug 2011
katuska01
autor
10. aug 2011

@mika1979 no veru oni sa len nechcu priznat ze aj im sa to pači 🙂 😀
@monicka6101 no oni su mozno horsi než my akurat sa to hanbia priznat hehe..🙂my mame tu nafukovaciu minnie co je do vody🙂 😀 😀 🙂 🙂

katuska01
autor
10. aug 2011

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11873857&ta... keby tieto mali malinke hned ich objednam... 🙂 🙂 🙂

mika1979
11. aug 2011

@katuska01 jeeeeej malicka je uzasna 🙂tie siltky som uz pozerala,ale mali len velke moju malu,skoda,lebo su krasne a tie crievicky som akosi ja neobjavila,no vazne nad nimi uvazujem,len neviem,kedy nam budu dobre,bojim sa ,ze v zime a to ich neponosi☹
@monicka6101 hej,to poznam,aj mne sa niekedy niektore veci pacia,ale zdaju sa mi male,tak ich nekupim a potom ma to mrzi a vela krat sa preto aj neskor vratim 😀 😀 😀

katuska01
autor
11. aug 2011

@mika1979 no nam by boli tie topnocky strasne velike my mame teraz nozku č.20..🙂,presne ako vravite ja sa aj tak vzdy vratim ked to nahodou nekupim hned na prvy krat lebo doma len nad tym rozmyslam ze ved mohla som to zobrat....no inak vcera som bola u nas v tescu a teda okrem par triciek minnie a bodynka nemaju nic a este prsiplast to je vsetko strasne maly vyber.... ☹

mika1979
11. aug 2011

vazne,no ja som sa do toho nasho este nedostala,tak uvidim,co budu mat tam. 😀 😀 😀 inak ja som tej pani napisala o topanocky,moja mala ma teraz tak 24-25,ci mi nevie poradit,kedy ich nosili oni,tak uvidim,ci z toho nieco bude 😀 😀 😀

olifcek
11. aug 2011

kukiii. ja tu sice foto moc nedavam, teda toho minnie oblecka, ale tiez lubime minnie a mame par kuskov veru.. 😵

ideme my do tesca kuknut, paq vas docitam x;o)

katuska01
autor
11. aug 2011

@mika1979 hej super su strasne chutne take typicke minnie🙂 🙂 🙂
@olifcek ahooj no veru ako pozeram minnie je top u viacerych🙂u nas v tescu veru nic nemaju ☹ ☹

mika1979
11. aug 2011

@katuska01 no este mi neodpisala,tak uvidim,potom dam info,ci z toho nieco bude😀su fakt krasne a dufam,ze ich vynosi,ak sa k nam dostanu 😉 😉 😉

@olifcek no vitaj 😀 😀 potom daj info,co maju 🙂 kam ides do noveho,ci stareho?v starom maju vzdy lepsi vyber🙂

chrenkovae
11. aug 2011

@katuska01 vaaaauuu to je krasna bambulka jak je vyobliekana paradnica 🙂

katuska01
autor
11. aug 2011

@chrenkovae dakujeeeem 🙂 🙂 🙂
@mika1979 no som zvedava ale dufam ze vam sadnu tie balerínky a budete mat další krasny kusok do zbierky 😀 😀 😀 a inak este okrem tesca a netu kde maju pekne oblecko disney napr.?ja som v malom meste takze tu nieje nic a este aj v tom nasom tescu nemaju nič 😒

katuska01
autor
11. aug 2011

@olifcek no co mali v tescu u vas?? 🙂 🙂 🙂

mika1979
11. aug 2011

@katuska01 no pokial viem,tak asi nikde☹aspon ja nakupujem len tam,lebo akosi som nikde nic nenasla,je este u nas na sidlisku taky " cinan " a mava tam original disney veci,tak som par kuskov kupila aj tam,ale inak najviac nakupujem cez net ( MK,MMB ) 😀 😀 u nas su dve tesca - nove a stare - a v tom starom maju väcsinou väcsi vyber 😀 😀

katuska01
autor
11. aug 2011

@mika1979 nooo u nas je len jedno aj tam nic nemaju alebo este nemaju tu novu kolekciu disney 🙂 ja okrem tej supravy z KIK som vsetko kupila cez net aj je to asi najlepsie ja sa strasne teším z toho ze to nema kazde druhe dieta na sebe co prejde okolo nas..🙂 😀 😀

mika1979
11. aug 2011

@katuska01 no presne,lebo vela veci,co nakupim cez net sa len tak nedaju kupit alebo malo mamiciek nakupuje cez net ( v kosiciach?) neviem,ale nema to kazde druhe dieta ako pises 😀 😀 😀