Dievčenské šaty zo stránky Gate

tretiedieta
29. mar 2021

Objednávate dievčatám zo stranky GATE? Ja nemam skusenosti a preto sa pýtam, sedia šatočky veľkostne, lebo čo som čitala recenzie na ich stránke, tak vraj treba vačšie. Aké máte skúsenosti vy? dakujem.

dada011
30. mar 2021

@tretiedieta ahoj ja som objednávala zo série mama a ja, a isto u dcérky vsscie, moja ma 1.5roka a objednala som na 3roky a také sú, že by mohli byt i väčšie skludom na 4roky, ale moja je baculka ma 15kg už teraz. Co sa týka dospelého tak tam je to veľkostne ôk, mam M a sedí Mko 🙂

jumama
30. mar 2021

Ja objednavam dcere sem tam, ale uz pubertacke, 1,7 m vysokej a velkostne to sedi. Aj ked niektore tricka alebo mikiny objednavam vacsie, ze patrilo by jej M a kupujem jej L. Ma radsej take volnejsie, no teraz hodne bola taka moda kratke a siroke a to sedi aj to M ze su oversize.

miirka123
30. mar 2021

Ja som si pár krát objednala pre seba a vždy mi lepšie sedelo o cislo väčšie. Alebo aj o dve no a čo sa týka kvality tak niektoré veci sa nedajú nosiť hneď pozmolkovane, veľmi nepríjemný materiál ale tak veci za 2€ moc neriešim. S niektorými som naopak bola spokojná

jojajojinka
30. mar 2021

detske urcit vacsie, pisala som tam kopec recenzii :D už konecne viem, ako to u nich funguje, 8y je 128, 7y je 122, 6y je 116, 5y je 110, 4y je 104, 3y je 98, 2y 92...neviem, ako ine deti, moje rocne vyrastie cca 3 cisla, aktualne ma 2r 7m a velkost 116-122, ale podla ich cislovania už kupujem napr nohavice aj 128

poopsie
30. mar 2021

@jojajojinka také nereálne číslovanie majú všade.. Ja mam 5 ročnú realne môže mať 116-120 a tricka jej sedia 134

tretiedieta
autor
30. mar 2021

Tak som zvedava ked pridu, dcere som objednala tri kusy s kratkym rukavom a tri kusy s dlhym rukavom najvačšie detske čislo mali na 12 rokov,hadam jej budu stačiť. Škoda, ze sa nevyrabaju aj vo vačšom.

tretiedieta
autor
5. apr 2021

Dievčatá, šaty prišli, odskúsali sme a čistá katastrofa! Dcére je horná časť úzka,tie s dlhým rukávom sú jej fakt úzke a tie s krátkym rukávom,je v nich napchata ako jaternica. Obchod GATE veľké sklamanie,neda sa to porovnat so satami z HMka. Ulakomila som sa na nízke ceny ☹